Natalia Gosthorska wiele razy stawała na podium

Natalia Gosthorska to utalentowana 14-latka, która reprezentuje Polskę w turniejach międzynarodowych. Od najmłodszych lat miała dryg taneczny, a teraz odnajduje się w gimnastyce artystycznej i odnosi wielkie sukcesy.

Na początku Natalia uczęszczała na balet i zajęcia taneczne. Dopiero w wieku sześciu lat zaczęła przygodę z gimnastyką artystyczną, która - jak się okazało - stała się jej ogromną pasją.
Aktualnie Natalia trenuje w Ząbkowicach Śląskich w klubie Gimnastyka Artystyczna Gracja. Uczęszcza na zajęcia dwa razy w tygodniu, a trwają one po dwie godziny. Jeżeli chodzi o dietę, to nie ma narzuconej żadnej restrykcyjnej.

789643bNatalia bierze udział w polskich i zagranicznych turniejach
14-latka przykłada ogromną uwagę do ćwiczeń i układu przed zawodami. Pomaga jej w tym trenerka, która opracowuje układ i dobiera muzykę, a Natalia doszlifowuje to do perfekcji. Najchętniej ćwiczy i występuje z obręczą.
Natalia bierze udział w różnych zawodach z gimnastyki artystycznej w Polsce i za granicą. Odnosi ogromne sukcesy i zajmuje miejsca na podium. Ostatnio reprezentowała Polskę w zawodach w Hiszpanii, a konkretnie w Costa Brava. Kategorie na zawodach ustalane są rocznikowo i według poziomu umiejętności. Natalia przyznaje, że stresuje się przed występami.

789643cNatalia najchętniej występuje z obręczą

W odstresowaniu pomagają jej trenerki.
W gimnastyce artystycznej ważne są umiejętności, ale również wygląd. Przed występem specjalną i dokładną fryzurę Natalii robi jej mama, Joanna. Kolorowy makijaż nakłada sobie sama. Stroje dobiera pod kolor obręczy i pod rodzaj układu.

Cały artykuł zamieściliśmy w 8 (1196) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również