Mike Drużga (z lewej) w Anglii rywalizował z wymagającymi przeciwnikami

Strzeliński pięściarz Mike Drużga przed zbliżającymi się Mistrzostwami Dolnego Śląska sparował w Anglii.

Od 4 marca toczył twarde sparingi z rywalami znanymi z zawodowych ringów. Mike przebywał w klubie Leo’s Gym w mieście Ware pod Londynem. Dodatkowo jeździł z trenerem do klubu Ben Davison Performance Centre, gdzie na co dzień trenuje znany pięściarz wagi ciężkiej, Anthony Joshua. Trener Ben Davison w przeszłości szkolił mistrza świata Tysona Furego. Drużga zdobył cenne doświadczenie w towarzyskiej, treningowej rywalizacji z czołowymi zawodnikami z Wielkiej Brytanii.

Cały artykuł zamieściliśmy w 10 (1198) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również