Olga Niełacna ze srebrnym medalem

Pływacy ze strzelińskiej sekcji Sport Active w niedzielę, 9 marca, wzięli udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich pod patronatem burmistrza Kępna. Nasza reprezentacja liczyła aż 21 osób!

Brązowy krążek zgarnął Michał Lesiński, który był trzeci na dystansie 200 m stylem dowolnymKażdy z zawodników miał do wybory trzy starty w preferowanych stylach i dystansach. Łącznie rywalizowało trzystu pływaków z ponad dwudziestu klubów z całego Na drugim miejscu podium stanęła Zuzanna Obrockakraju. Nasza ekipa do Strzelina wróciła z trzema medalami. Srebrny krążek wywalczyła Olga Niełacna, która była druga na dystansie 50 m stylem klasycznym. Na drugim miejscu podium stanęła także Zuzanna Obrocka (200 m stylem dowolnym). Dodatkowo brązowy krążek zgarnął Michał Lesiński, który był trzeci na dystansie 200 m stylem dowolnym. Wielu zawodników ze Strzelina otarło się o podium - zabrakło im naprawdę niewiele, aby znaleźć się w klasyfikacji medalowej. Sport Active reprezentowali także: Laura Zięba, Aleksandra Sobańska, Martyna Obajtek, Barbara Witan, Zuzanna Obrocka, Lena Marynowska, Milena Mroczko, Aleksander Wysocki, Wiktor Konsencjusz, Michał Brzeźnicki, Tymoteusz Konicki, Jakub Witan, Patryk Łuszczyna, Tymoteusz Haratyk, Wiktoria Krukowska, Mikołaj Cygal, Julia Wiatrowska, Michalina Bednarska. Pływacy ze Strzelina potwierdzili, że należą do ścisłej czołówki w naszym województwie.

Artykuł zamieściliśmy w 11 (1199) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również