Julia Zalewska (z prawej) wywalczyła brązowy medal w grze podwójnej

Julii Zalewskiej z Granitu Strzelin jako jedynej z dolnośląskiej ekipy udało się dotrzeć do strefy medalowej podczas rozgrywanych w Sępólnie Krajeńskim Mistrzostw Polski Młodzików w Tenisie Stołowym.

Julia, grając w parze z Hanną Szymańską (UKS Energia Siewierz), wywalczyła brązowy medal w turnieju gry podwójnej. Dziewczyny zagrały bardzo dobrze, docierając do półfinału, w którym przegrały 2:3. Indywidualnie tenisistka ze Strzelina była dziewiąta. Zalewska reprezentowała także KU AZS UE Wrocław w rywalizacji drużynowej. Razem z nią zagrały Antonina Rogan i Zofia Zając. Wrocławska ekipa wywalczyła dziewiąte miejsce. Wrocławski AZS w Sępólnie Krajeńskim reprezentowała także inna, młoda tenisistka z powiatu strzelińskiego – Antonina Rogan. Nasza zawodniczka indywidualnie zajęła miejsce 33. W grze podwójnej Antonina rywalizowała razem z klubową koleżanką Zofią Zając. Nasza para wywalczyła lokatę w przedziale 17-32. Sam udział w imprezie tej rangi jest ogromnym osiągnięciem. W Mistrzostwach Polski udział wzięły tylko najlepsze pingpongistki, które wcześniej musiały przejść eliminacje wojewódzkie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również