Kacper Abrahamowicz (z lewej) został wybrany najlepszym kadetem turnieju w Oławie

Pięściarze klubu MD Boxing Club Strzelin w sobotę, 15 czerwca, wzięli udział w turnieju w Oławie. Trzymaliśmy kciuki za Kacpra Abrahamowicza oraz Filipa Wilmana.

Dla naszych zawodników były to pierwsze walki turniejowe. Kacper wygrał jednogłośną decyzją sędziów, a jego rywal był liczony w trzeciej rundzie. Abrahamowicz został wybrany najlepszym kadetem całego turnieju. Filip również pokonał swojego przeciwnika jednogłośną decyzją sędziów.

Filip Wilman (z lewej) wygrał jednogłośną decyzją sędziów

Cały artykuł zamieściliśmy w 23 (1211) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również