Patryk Skrzydłowski jest zadowolony ze skuteczności trampkarzy StrzeliniankiPatrząc na rezultaty trampkarzy Strzelinianki w sezonie 2015/2016, można pomyśleć, że zespół ten występuje w lidze hokejowej. Podopieczni Roberta Malinowskiego odnieśli kolejne okazałe zwycięstwo w klasie okręgowej. Tym razem strzelińscy piłkarze rozgromili 8:1 Pogoń Syców. Mecz rozpoczął się idealnie. Już w 2. minucie golkipera gości pokonał Kacper Cuker. Później „teatr jednego aktora” kibicom zafundował Patryk Długosz, który w piętnaście minut skompletował hat-trick. Jeszcze przed zejściem do szatni piąte trafienie dołożył Maciej Stolarz. Ten sam gracz od bramki rozpoczął drugą część. To nie był jednak koniec festiwalu strzeleckiego w wykonaniu gospodarzy. Po razie golkipera z Sycowa pokonali Tobiasz Zieliński oraz Mateusz Gondek. Rywali stać było jedynie na gola honorowego. Po stałym fragmencie gry, zawodnik ze Strzelina przypadkowo wpakował futbolówkę do własnej bramki.
- W meczu z Pogonią byliśmy bardzo skuteczni. Na bramki udało nam się zamienić niemal wszystkie okazje podbramkowe. Spotkanie mogło się podobać kibicom. Cieszymy się, że w kolejnym pojedynku wygrywamy zdecydowanie. W starciu z Sycowem praktycznie bezrobotny był nasz golkiper Wojciech Wnuczek – mówił Patryk Skrzydłowski, kierownik drużyny trampkarzy Strzelinianki.
Trampkarze z Wiązowa w minionym tygodniu rozegrali dwa pojedynki w ramach rozgrywek klasy okręgowej. Najpierw w środę, 7 października mierzyli się z Pogonią Syców. Niestety rywale byli zdecydowanie lepszym zespołem i wygrali pewnie 5:1. Honorowe trafienie zaliczył Filip Piecha. Już trzy dni później trampkarze w Wiązowie podejmowali Piast Żmigród. To było wyrównane, ciekawe starcie. Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0. Niestety, w drugiej części udało się im podwyższyć rezultat. Zespół Marka Kokorudza odpowiedział trafieniem kontaktowym w 68. minucie. Bramkarza Piasta pokonał będący w dobrej formie Filip Statkiewicz. Niestety, gospodarzom nie udało się już odrobić start i to Żmigród zwyciężył 2:1. Liderem ligowej tabeli pozostaje z kompletem zwycięstw Strzelinianka. Zawodnicy z Wiązowa zajmują jedenastą lokatę z 4 punktami.