Patryk Cichowski został bohaterem meczuKolejne, cenne zwycięstwo odnieśli siatkarze klubu Fizjomed Tygrysy Strzelin, którzy występują w trzeciej lidze. Tym razem podopieczni Zdzisława Macelucha pokonali Ogień Żmigród 3:1. Z dobrej strony zaprezentował się Patryk Cichowski. Ten mecz miał być rewanżem za wojewódzki turniej LZS-ów. Wtedy w finale lepsi byli siatkarze ze Strzelina, którzy pokonali Żmigród i sięgnęli po puchar. Ogień miał okazję na rewanż we własnej hali podczas meczu ligowego, który odbył się w sobotę, 6 lutego. Obie drużyny rywalizują w grupie trzeciej ligi walczącej o miejsca 10-18 w końcowej tabeli. Tygrysy do Żmigrodu pojechały bez kontuzjowanego Mateusza Synówki, którego w roli kapitana godnie zastępuje Grzegorz Świrski. Fizjomed pojechał w zaledwie dziewięcioosobowym składzie, a z kadry wypadło m.in. dwóch przyjmujących.
W spotkanie lepiej weszli gospodarze, którzy wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, której nie oddali już do końca partii. Goście ze Strzelina popełniali zbyt wiele błędów i nie kończyli swoich akcji atakami. Żmigród prowadził już 17:13, a nasi zawodnicy starali się gonić wynik. Nie udało się. Ostatecznie pierwszy set wygrał Ogień 25:19. Podopieczni Zdzisława Macelucha szybko wyciągnęli wnioski z porażki i w kolejnych częściach meczu nie dali szans rywalom. Zdecydowanie lepiej funkcjonowały w naszym zespole przyjęcie oraz zagrywka. Na duży plus zasłużył zwłaszcza Patryk Cichowski, który doskonale spisywał się na zagrywce i nie mylił się w ataku. Drugi set Tygrysy wygrały 25:20. Trzecia odsłona meczu to całkowita dominacja zawodników ze Strzelina. Fizjomed wygrał pewnie 25:14. Niestety, w tym secie kontuzji palca doznał Wojciech Haratym i musiał go zastąpić Tomasz Sobotnicki. Rezerwowy świetnie wywiązał się ze swoich obowiązków. W trzecim secie nadal to Tygrysy dyktowały warunki gry. Nasz zespół był lepszy w każdym elemencie gry, od zagrywki, przez obronę, po skuteczny atak. Czwarty set zakończył się pewnym zwycięstwem 25:19, a cały mecz wynikiem 3:1. Tygrysy nadal pozostają w czołówce swojej grupy, a w sobotę, 13 lutego, w Strzelinie podejmować będą Rosiek Syców.