W uroczystości pogrzebowej udział wzięli reprezentanci gminy Borów - wójt Waldemar Grochowski i sekretarz Mariusz Majewski, a także pan Zdzisław Kobylański reprezentujący Stowarzyszenie Huta Pieniacka ze Strzelina. Foto: UG Borów
19 stycznia zakończyły się dwudniowe uroczystości pożegnalne ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego, który w 2014 roku został honorowym obywatelem gminy Borów.
Uroczystości pogrzebowe duchownego od środy odbywały się w kościele w Radwanowicach, gdzie kapłan prowadził ośrodek dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ksiądz spoczął na cmentarzu w Rudawie. W uroczystości pogrzebowej udział wzięli reprezentanci gminy Borów - wójt Waldemar Grochowski i sekretarz Mariusz Majewski, a także pan Zdzisław Kobylański reprezentujący Stowarzyszenie Huta Pieniacka ze Strzelina.Anna Dymna była obecna na pogrzebie niezłomnego, wiernego ortodoksji ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego. Foto: UG Borów
Aktorka, która doceniała dorobek zmarłego, przyciągnęła kamery telewizyjne. Foto: UG Borów

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Spajker.
Niezły perwers. Zmarł wartościowy człowiek a kamery przyciągnęła aktorka. Gdyby jakaś celebrytka zatańczyła na pogrzebie zacnego człowieka poledance na rurze to wścibskie kamery wjechały by w temat jak kolonoskop aby mieć sensację na kolejny artykuł.
-2

Przeczytaj także