Foto: www.borow.pl

Gmina Borów otrzymała 8 tys. zł dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację projektu pn. „Bądź EKO - zajęcia edukacyjne w Zielonej Klasie”.

Program skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Borku Strzelińskim. W jego ramach zrealizowano 16 godzin zajęć z tematyki ekologicznej, powstała ścieżka sensoryczno-ekologiczna, małe ogródki kwiatowo-warzywne, odbyło się spotkanie z leśnikami i przeprowadzony został konkurs plastyczny pt. „Z ekologią na ty”.

Więcej na ten temat tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także