W Borowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze, w których udział wzięły zarówno Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, jak i Ochotnicze Straże Pożarne z okolicznych miejscowości. Rywalizacja była zacięta, a uczestnicy pokazali swoje umiejętności i zaangażowanie.

Zawody były nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, ale także do integracji i wspólnego spędzenia czasu. Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze zaprezentowały się doskonale, pokazując, że przyszłość straży pożarnej jest w dobrych rękach. W kategorii dorosłych, Ochotnicze Straże Pożarne rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach, demonstrując swoje doświadczenie i sprawność.

Najlepsze drużyny otrzymały puchary i medale, a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni za swój wysiłek i zaangażowanie. Nagrody wręczali: mł. bryg. Jarosław Łuczak, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie, jednocześnie pełniący funkcję prezesa Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Strzelińskiego, a także Waldemar Grochowski, wójt gminy Borów i wiceprezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Strzelińskiego oraz Tomasz Gracz, wójt gminy Kondratowice. Zawody w Borowie na pewno na długo pozostaną w pamięci zawodników i kibiców.

Gratulujemy wszystkim drużynom i czekamy na kolejne emocjonujące zawody!

Wyniki Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych:

1. MDP Kondratowice - czas: 87,34 s

2. MDP Borek Strzeliński I - czas: 111,35 s

3. MDP Wiązów - czas: 114,51 s

4. MDP Jutrzyna II - czas: 118,01 s

5. MDP Borek Strzeliński II - czas: 137,36 s

6. MDP Borów - czas: 137,82 s

7. MDP Jutrzyna I - czas: 147,82 s

Wyniki Ochotniczych Straży Pożarnych:

1. OSP Kondratowice - czas: 101,19 s

2. OSP Zielenice - czas: 105,55 s

3. OSP Borów - czas: 125,22 s

4. OSP Jutrzyna - czas: 127,60 s

5. OSP Jegłowa - czas: 132,73 s

6. OSP Prusy - czas: 143,91 s

7. OSP Borek Strzeliński - czas: 151,81 s

8. OSP Borów (drużyna mieszana) - czas: 164,76 s

 

 

🧑‍🚒 Dziś, 23 czerwca, na stadionie w Borowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. 👩‍🚒Relacja z wydarzenia...

Opublikowany przez Słowo Regionu Strzelińskiego Niedziela, 23 czerwca 2024

Artykuł zamieściliśmy w 24 (1212) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także