Aquapark Wrocław wraz z Wrocławskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt organizuje II. Wrocławskie Mistrzostwa w Pływaniu Pieskiem.

Mistrzostwa odbędą się 13. czerwca o godz. 10.00 na basenie sportowym Wrocławskiego Aquaparku. Będzie to druga edycja tego typu zmagań sportowych w Polsce. Wydarzenie będą wspierać sędziowie z MKS Juvenia Wrocław.

Nasz obiekt jest jednym z najchętniej odwiedzanych w Polsce. Od lat bijemy rekordy frekwencji w zeszłym roku odwiedziło nas ponad 2 miliony gości. Bardzo cieszymy się z naszych sukcesów, ale nie zapominamy o naszej misji. Czujemy się odpowiedzialni za mieszkańców i nasze miasto. Dlatego chcemy podejmować ważne tematy – wyjaśnia Grzegorz Kaliszczak prezes Aquapark Wrocław. – Wakacje to czas zabawy i relaksu, a dla naszych przyjaciół ze schroniska to bardzo trudny okres. Dlatego chcemy pomóc.

Mistrzostwa będzie mógł obejrzeć każdy, film z wydarzenia zostanie udostępniony w Internecie. Wyzwanie będzie polegać na zdobyciu jak największej liczby wyświetleń. Jeśli internauci obejrzą filmik do tysiąca razy – WPW przekaże 100 wejściówek na licytację. Jeśli video będzie miało między tysiąc, a 10 tysięcy odtworzeni –trzysta wejściówek. A jeśli filmik zdobędzie ponad 10 tysięcy odsłon aż pół tysiąca biletów!

W schronisku aktualnie przebywa ponad 300 zwierzaków. Potrzebują naszego wsparcia

– Aktualnie w schronisku przebywa ponad 300 opuszczonych psich i kocich serduszek. Każde zwierzę jest inne, a łączy je jedno - potrzebują ludzi, którzy otoczą je troskliwą opieką. Nasze psy mają różne temperamenty i charaktery. Każdy znajdzie u nas wspaniałego psijaciela! – mówi Aleksandra Cukier z wrocławskiego schroniska.

Obejrzyj. Licytuj. Pomóż schronisku

– Podejmijcie wyzwanie razem z nami i pomóż zwierzakom z wrocławskiego schroniska. Razem możemy zrobić coś naprawdę dobrego – apeluje Adrianna Pawlicka, rzecznik Aquaparku. – Obejrzyj naszą relację z II. Wrocławskich Mistrzostw w Pływaniu Pieskiem, a my przekażemy wejściówki do Aquaparku. Bilety trafią na licytację, a cały dochód z aukcji zasili wrocławskie schronisko.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Mirror
Z psami w basenie pływać będą? Jak to tak?
0

Przeczytaj także