Wójt Tomasz Gracz po uzyskaniu absolutorium podziękował skarbnik Agnieszce Majewskiej za pracę nad budżetem gminy

Podczas ostatniej Sesji Rady Gminy Kondratowice rada udzieliła wotum zaufania wójtowi Tomaszowi Graczowi. 12 radnych było za, radna Białkowska wstrzymała się od głosu, a radny Krawczyszyn był przeciw.

Następnie radni przeszli do zatwierdzenia sprawozdania finansowego SPZOZ w Prusach za rok 2023. Kolejnym punktem obrad było sprawozdanie z wykonania budżetu w 2023 roku, który przedłożyła radnym skarbnik Agnieszka Majewska. Rada gminy zatwierdziła to sprawozdanie i udzieliła absolutorium wójtowi Graczowi. Jedynym radnym głosującym przeciw był radny Krawczyszyn.

- Dziękuję za otrzymane absolutorium. Jest to efekt ciężkiej pracy całego naszego zespołu, który realizował budżet w 2023 roku. Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować kierownikom i dyrektorom gminnych jednostek organizacyjnych, współpracownikom z urzędu gminy – sekretarzowi, naczelnikowi, mecenasowi. Dziękuję sołtysom i radom sołeckim, ale też radnym za współpracę. Dziękuję pani skarbnik Agnieszce Majewskiej, która pilnuje i trzyma ten budżet cały rok na rzecz rozwoju gminy Kondratowice – mówił wójt Tomasz Gracz wręczając kwiaty skarbnik.

Kolejnym punktem obrad był wybór delegatów do Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Strzelinie. Wybrano następujące osoby: Anna Molenda, Mieczysław Kobel, Andrzej Grondys, Monika Nawarowska.

Cały artykuł zamieściliśmy w 25 (1213) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także