W poniedziałek, 5 lutego, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, w ramach prowadzonych czynności zatrzymali 36-letniego mężczyznę, przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyźnie już postawiono zarzuty.

- Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, podczas pełnionej służby, zatrzymali 36-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu strzelińskiego, u którego w miejscu zamieszkania znaleźli amfetaminę, z której można było wytworzyć 15 porcji handlowych - informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy KPP w Strzelinie.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
Dożywocie!!!
0
Gravatar
spajker.
spoko. płać dla każdego ćpuna a jest ich tak 20% społeczeńśtwa 3 posiłki dziennie, prysznic, pokój z ochroną, opiekę lekarską. ty ich posadzisz na dożywocie a sam będziesz musiał dożywotnio pracować na ich utrzymanie. oni w celi mają telewizor a ty jak późnym wieczorem wrócisz z pracy to jest już po filmie i już nawet nie masz siły oglądać telewizji.
już nawet kilka miesięcy odsiadu jest dużą karą. tracisz pracę i jesteś w rejestrze skazanych.

-1
Gravatar
cześ
ale to jedyny sposób na ćpunów!
0
Gravatar
Spajker.
Właśnie nie. Zostawić ćpuna na wolności to pożyje kilka lat na swój koszt i umrze. Wsadzisz go na dożywocie to ma hotel all inclusive z wesołą ferajną za free. Jazda samochodem po narkotyku czy rozbój to karać jasne ale utrzymanie samobójców na siłę przy życiu na koszt spoleczenstwa to luksus na który oni sobie nie zapracowali.
0

Przeczytaj też