W miejscu zamieszkania 38-latka policjanci znaleźli 80 gram marihuany i blisko 45 gramów mefedronu. Foto: KPP Strzelin

Strzelińscy kryminalni zatrzymali 38-latka. W miejscu zamieszkania przechowywał mefedron i marihuanę, z których można było wytworzyć prawie 1200 porcji handlowych. Podejrzany działał w warunkach recydywy i został tymczasowo aresztowany.

- Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Strzelińskiej Policji, w trakcie wykonywania czynności służbowych uzyskali informację, z której wynikało, że 38-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu strzelińskiego), w miejscu zamieszkania ma znaczne ilości narkotyków - informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Na tej podstawie w miniony wtorek, 20 lutego, przystąpili do realizacji. W wyniku podjętych działań w miejscu zamieszkania znaleziono 80 gram marihuany i blisko 45 gramów mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji w celu wykonania czynności procesowych przez funkcjonariuszy Zespołu Dochodzeniowo - Śledczego. Decyzją Sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy. Działał w warunkach recydywy.

W myśl Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Anonimowe
mężczyzna ukrywał narkotyki i dostanie za to karę. on ukrywał je w tym celu aby nie weszły w obieg i nikt sie nimi nie truł. ukrywanie narkotyków to jak ukrywanie żydów podczas wojny. powinno być nagradzane a nie karane.
0
Gravatar
T.Filzman.
Twoje posty to ja spajkerze nawet po ciemku poznam od razu . Narkotyki szkoszą zdrowiu i powinny być zwalczane , a nie ukrywane .
0
Gravatar
T.filzman
F.u. t.filzmanie
0
Gravatar
TruckdriverDST
I znów policja czepia się przedsiębiorcy który w strachu prowadzi swoją manufakturę... ech..
3
Gravatar
Pzd
Isaura powiedziała :
Z twojej wypowiedzi nic nie wynika jedynie że sobie coś tam napisałeś a pisać każdy może jeden lepiej drugi gorzej.
Z czyjej wypowiedzi?

0
Gravatar
Isaura
Z twojej wypowiedzi nic nie wynika jedynie że sobie coś tam napisałeś a pisać każdy może jeden lepiej drugi gorzej.
0
Gravatar
spajker.
no tak. ja piszę lepiej a ty piszesz gorzej. jak będę parlamentem to napisze ustawę zrównującą prawa i obowiązki dilerów oraz napisze wykaz substancji szkodliwych na równi z narkotykamo. i zrównam stopień ich penalizacji.
tymczasem chociaż twoja wypowiedż wiele wnosi do tematu konstytucyjnej równości podmiotów i do wpływu nikotyny i alkoholu na zdrowie.

0
Gravatar
spajker.
pół litra wódki kosztuje w detalu normalnie 25-27 zeta. teraz jest w biedronce i w lidu po 9,90 za flaszkę. co ciekawe podatek alcyzowy we flaszce wódki wynosi 14,90 zeta do tego podatek vat w cenie flaszki to 4,80. pznacza to że państwo zarabia na alkoholikach 90% a biedra ii lidl upijają polaków dopłacając do interesu.
kiedy organy ścigania zajmą sie dilerami wódy w postaci sklepów i sutenerem zarabiającym na grzechu czyli państwem?
alkohol i narkotyki szkodzą zdrowiu i jedni dilerzy i sutenerzy są bezkarni a inni są ścigani.
to tak jak z burdelami w rzeszowie . cbśp i marszałek sejmu mieli darmową obsługe all inclisive to ścigali i wycięli konkurencję. bokser cygan z rzeszowa to w nocy pred złożeniem zeznań powiesił się przypadkowo w areszcie śledczym w warszawie na kilka godzin przed składaniem zeznań przed sądem. sam miał burdel i chciał w sądzie ponarzekać na państwowych ochroniarzy jego konkurencji.

1
Gravatar
Normalny
80g jednego i 45 drugiego ale 1200 porcji. Kto to pisze?
0

Przeczytaj też