Zdarzenia z kroniki policyjnej z 11 czerwca.

11 czerwca pracownik dyskontu spożywczego przy ulicy Dzierżoniowskiej w Strzelinie ujął sprawcę kradzieży alkoholu o łącznej wartości 29,97 zł. Skradziony alkohol został odzyskany, a sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 500 zł.

***

11 czerwca funkcjonariusze WRD KPP Strzelin zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie mężczyzny wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci sporządzili materiały do wniosku o ukaranie.

***

11 czerwca 47-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego powiadomił, że przy drodze gruntowej na terenie należącym do UMIG w Wiązowie, znajduje się 19 pojemników plastikowych z zawartością nieznanej substancji. Na miejsce wezwano jednostkę chemiczną Straży Pożarnej z Wrocławia oraz pracowników WIOŚ . Po zbadaniu zawartości pojemników nie stwierdzono zagrożenia dla życia, zdrowia ludzkiego ani środowiska. Ujawnione pojemniki zostały zabezpieczone przez pracowników UMIG w Wiązowie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też