Rolnicy z gminy Przeworno już w Warszawie. Foto: Marek Czerwiński

Dziś, 27 lutego, przez Warszawę przejdzie "Marsz gwieździsty". Rolnicy zablokują stolicę. Protest ma rozpocząć się około godziny 11.00 na pl. Defilad.

Stamtąd przejdą ulicami: Emilii Plater, Alejami Jerozolimskimi przez rondo de Gaulle’a, Nowy Świat, plac Trzech Krzyży na Wiejską przed gmach Sejmu RP. Następnie ulicami Piękną i Alejami Ujazdowskimi przemaszerują przed siedzibę Prezesa Rady Ministrów. Organizatorzy zgłosili zgromadzenie na 10 tys. uczestników i zapewniają, że przemarsz będzie pokojowy i pieszy, ponieważ do Warszawy nie można wjeżdżać pojazdami rolniczymi. Zakończenie zgromadzenia planowane jest około godziny 15:00" – przekazano w komunikacie UM w Warszawie.

W manifestacji bierze udział również bardzo liczna grupa rolników z powiatu strzelińskiego.

 

‼🔴‼Paraliż Warszawy - wielki protest rolników‼ ✅Dziś, 27 lutego, przez Warszawę przejdzie "Marsz gwieździsty". Rolnicy...

Opublikowany przez Słowo Regionu Strzelińskiego Wtorek, 27 lutego 2024

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
TruckdriverDST
Taaaa,pojechali się nachlac żeby w&@$$;+&l dostać a następnie obrzygać autobus. Skąd ja to znam...
-1
Gravatar
Lucjan
BRAWO nasi obtońcy przed zielonym komunizmem!!!!! ! Tak trzymać, jak trzeba będzie to będziemy protestować i blokować do końca świata i jeden dzień dłużej!!!!!
-5
Gravatar
Spajker.
Dobra sprawa. Trzeba obronić kraj przed faszystowskim komunizmem który niszczy małe biznesy który wójtom podpierduchowa rozdaje ważne stanowiska który służy małemu zakompleksione mu fuhrerowi jako zamiennik klocków LEGO których w dzieciństwie pragnął. Kraj jest pożerany przez komunistyczną zarazę w postaci górników hutników pielęgniarki rolników i każdą inną zarazę która zapakuje się w autobus i będzie palić opony przed sejmem. Precz z dyktaturą komunistycznych rolników którzy twierdzą że dobrobyt kosztem reszty społeczeństwa im się należy. Należy im się dlatego że wioną odorem fizycznym i intelektualnym jak mieszkańcy Senegalu. Przerabiamy Polskę na drugi Senegal. Rolnik z nami.
2

Przeczytaj także