Świat anatomii człowieka jest fascynujący...
Niedawno w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Strzelinie odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Uczniowie i nauczyciele z „ogólniaka” przygotowali dla odwiedzających dużo atrakcji.
- Na nasze zaproszenie przybyli uczniowie klas ósmych ze wszystkich szkół podstawowych Powiatu Strzelińskiego, a także z Ziębic, Ząbkowic Śląskich, Henrykowa i Gałązczyc – wylicza Beata Kudła, dyrektor liceum. Frekwencja była bardzo duża. W auli trzeba było dostawiać krzesła dla uczestników, którzy wcześniej nie zgłosili swojego udziału w spotkaniu. Po części oficjalnej i wykładzie inauguracyjnym na temat problemów wyżywienia na kuli ziemskiej ósmoklasiści podzieleni na grupy udali się na poszczególne zajęcia. W pracowniach przedmiotowych czekali na nich nauczyciele wraz z licealistami, którzy zaprosili do barwnego świata różnych dziedzin wiedzy. Odbyły się pokazy oraz warsztaty między innymi z anatomii człowieka, matematyki, geografii, chemii i fizyki. Wszyscy uczestnicy zajęć zostali też poczęstowani krówkami z logo strzelińskiego liceum.
Na chemii nie mogło zabraknąć doświadczeń...
Fizyka wcale nie jest straszna, lecz ciekawa...
Zabytkowa aula wypełniona była po brzegi. Wysoka frekwencja bardzo ucieszyła organizatorów

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również