W piątek, 19 stycznia, burmistrz Dorota Pawnuk oraz wiceburmistrz Mariusz Kunysz spotkali się z prezesem Dzierżoniowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Fot. UMiG Strzelin

O mieszkaniach z niskim czynszem przy ul. Glinianej, w których już od kilku miesięcy mieszkają lokatorzy, pisaliśmy wielokrotnie. Teraz w innym miejscu powstaną kolejne. Gdzie dokładnie i kiedy można zgłaszać chęć ich wynajmu?

W piątek, 19 stycznia, burmistrz Dorota Pawnuk oraz wiceburmistrz Mariusz Kunysz spotkali się z prezesem Dzierżoniowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Podczas rozmowy przedstawiono konkretne założenia przyszłej inwestycji budowy budynków wielolokalowych na działce gminnej przy skrzyżowaniu ul. Okulickiego i ul. Glinianej w Strzelinie. Będzie to kolejny, po budynku przy ul. Glinianej, który został oddany do użytku w ubiegłym roku, obiekt z mieszkaniami z niskim czynszem. Dodajmy, że gmina Strzelin jest udziałowcem spółki DTBS.

Cały tekst zamieściliśmy w 3 (1191) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Adam
Dla kogo będą mieszkania do wynajęcia
Odpowiadając na pytanie dla kogo będą mieszkania do wynajęcia to jest rzecz oczywista że owe mieszkania nie dostaną ludzie najbardziej potrzebujący z naszego miasta . Pani Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin Dorota Pawnuk przydziela takie mieszkania ludziom z których mają z nią jakiś potajemny i szemrany układ . Ludzie którzy są w trudnej sytuacji nie mają szans na otrzymanie takiego mieszkania . Proszę udać się w Strzelinie na ul. 19 stycznia ( teren byłego OSiR - U ) tam znajduje się budynek zarządzany przez Burmistrz Miasta i Gminę Strzelin Dorotę Pawnuk i ocenić w jakim stanie znajduje się budynek zewnątrz i wewnątrz i w jakich warunkach mieszkają tam ludzie którzy płacą nie małe pieniądze za czynsz i media . Budynek zewnątrz i wewnątrz jest w fatalnym stanie . w tym budynku Pani Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin Dorota Pawnuk traktuje jak bydło inaczej nie można tego ująć . Wybudowała sobie pałac w rynku i to było dla niej najważniejsza rzecz a ludzi w budynku socjalnym na w/w ulicy ma serdecznie w czterech literach . i to cała tajemnica komu zostaną przyznane mieszkania socjalne w nowo wybudowanym bloku skrywane przez Panią Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin Dorotę Pawnuk .
0
Gravatar
Spajker.
Ja też jestem Adam. Nachapie się i spadam.
1

Przeczytaj również