W przyjętym jednogłośnie projekcie uchwały wyrażono sprzeciw wobec pomówień i niesłusznych oskarżeń przedstawianych w ogólnopolskich mediach społecznościowych. Foto: UMiG Strzelin

2 lutego br. podczas drugiego posiedzenia Młodzieżowej Rady Gminy Strzelin III kadencji podjęto uchwałę w sprawie przyjęcia apelu dotyczącego zaprzestania naruszania dobrego imienia Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Strzelinie.

Oto teść uchwały: UCHWAŁA_NR_5.pdf

 

Z prac Młodzieżowej Rady Gminy Strzelin Dzisiaj w sali obrad strzelińskiego ratusza odbyło się drugie posiedzenie...

Opublikowany przez Gmina Strzelin Piątek, 2 lutego 2024

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Spajker.
Ogólniak to dobrą będzie miał reputację jeżeli jego absolwenci i jego uczniowie dobrze będą sobie radzić w olimpiadach i w życiu zawodowym. Jacyś radni ze strzelina podjęli uchwałę w sprawie obrony dobrego imienia Karola Wojtyły tak jakby on nie dzięki swojemu zyciorysowi ale dzięki uchwale jakiejś zbieraniny pospolitych zjadaczy chleba z pospolitej pipidowy miał zasłużyć sobie na dobrą reputację.
1
Gravatar
Janek Kowiak
Tylko pogratulować mądrości ale czy to jest autonomiczna i samodzielna decyzja młodych radnych fajnych?
1

Przeczytaj również