Kto poznaje siebie lub swoich bliskich na tym zdjęciu?

Pierwsze efekty akcji już można oglądać! To nie tylko zdjęcia, ale też ciekawe wspomnienia i inne informacje. Sprawdź, gdzie możesz je obejrzeć.

Akcja przywracania historii szkole nr 1 ciągle trwa, a jej efekty są coraz ciekawsze. Właśnie udostępniono na stronie Liceum Ogólnokształcącego pierwsze efekty. Wystarczy wejść na stronę https://www.lostrzelin.pl/stara_szkola_podstawowa_nr_1.html, aby zobaczyć zebrane informacje. Zobaczycie sporo zdjęć, wspomnienia uczniów, a także listy uczniów, nauczycieli i pracowników. Niestety, ponieważ pamięć ludzka jest ulotna, a dokumentów niewiele, więc nieco danych brakuje lub są niepoprawne. Dlatego prosimy o przejrzenie i ewentualne uzupełnienie lub poprawienie danych. Wszelkie informacje i materiały należy wysyłać na adres sekretariat@lostrzelin.pl.
Jeśli ktoś nie ma dostępu do komputera lub nie umie z niego korzystać, zapraszamy do Biblioteki Pedagogicznej, która także włączyła się do akcji. Tam też można zapoznać się ze wszystkimi materiałami, a także przynosić własne wspomnienia, informacje czy zdjęcia.
Przypominamy też o konkursie organizowanym przez Strzeliński Ośrodek Kultury „Szkolna historia nasza i naszych dziadków”. Na stronie SOK znajdziecie regulamin, a prace należy zgłaszać do końca maja do siedziby SOK.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Olek
Herb
Dzisiaj zabrano stary granitowy herb Strzelina z LO, czy stanie po prawej stronie wejścia głównego do ratusza?. A może od zachodu postawią, tam gdzie było wejście do piwnic?.
0
Gravatar
Maria
Bardzo ciekawa inicjatywa gratuluję jej twórcom i pozdrawiam
1

Przeczytaj również