Wykop przy posesji mieszkańca w Kucharzowicach. Fot. Czytelnik

Przy posesji jednego z mieszkańców Kucharzowic w trakcie prac związanych z budową drogi zrobiono szeroki wykop, ale przez pewien czas roboty nie były kontynuowane. Z jakiego powodu?

Do naszej redakcji zatelefonował mieszkaniec Kucharzowic w gminie Wiązów, który zwrócił uwagę na temat związany z trwającym w tej miejscowości remontem drogi. Jak powiedział, w niedalekiej odległości od jego posesji zrobiono szeroki wykop. Mężczyzna podkreślił, że od dwóch tygodni na miejscu nie było jednak pracowników, którzy kontynuowaliby prace. W związku z tym zwróciliśmy się do wiązowskiego urzędu. Zadane przez nas pytania i odpowiedzi, które otrzymaliśmy od rzecznik prasowej Malwiny Hertig, publikujemy poniżej.

Czy prace przy remoncie drogi gminnej w Kucharzowicach zostały wstrzymane? Jeśli tak - to dlaczego? Jeśli nie - dlaczego we wspomnianym miejscu od dwóch tygodni nie widziano pracowników?

- W lutym prace z uwagi na złe warunki atmosferyczne zostały wstrzymane. Jednakże w marcu wykonawca przystąpił do wykonywania prac.

Kiedy prace przy wspomnianej posesji będą kontynuowane i kiedy planowane jest zakończenie remontu całej drogi?

- Zakończenie zadania do dnia 30 marca 2024 r.

Cały artykuł zamieściliśmy w 10 (1198) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
Wszystko byście chcieli na już a robić nie ma komu!!!
0

Przeczytaj również