Firma Globistic z Pęcza będzie odpowiedzialna za remont ul. Kadłubka w Strzelinie

Przed dwoma laty wykonano pierwszy etap remontu, a lada moment zacznie się kolejny. Strzeliński magistrat wyłonił już wykonawcę remontu ul. Kadłubka w Strzelinie. 

Na początku kwietnia gmina Strzelin wybrała wykonawcę drugiego etapu remontu ulicy Wincentego Kadłubka w Strzelinie na Osiedlu Wschodnim. Prace za kwotę prawie 465 tys. zł wykona firma GLOBISTIC Rajmunda Czernika z Pęcza. Prace obejmą wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej wraz z sięgaczem (ulica mająca jeden wyjazd zakończona będzie placemdo zawracania) oraz kanalizacją deszczową. Planowana szerokość jezdni to 5 m, a łącznika 3,5 m. Długość budowanego odcinka wraz z sięgaczem to około 215 metrów bieżących. Przypomnijmy, że pierwszy etap remontu ul. Kadłubka realizowany był przez strzeliński samorząd w 2022 roku i uwzględnił około 170-metrowy odcinek drogi od strony ul. Oławskiej.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
wychodzi na to że 1 metr kwadratowy asfaltu to koszt rzedu 450 zeta. jak zamówie najdroższe kafelki hiszpańskie w maxfliz we wrocławiu to z dostawą i z położeniem ze starannościa godna sułtana brunei wyjdzie mi połowę taniej. nic dziwnego że strzelin jest zadłużony na 82 miliony jak robi tak drogie zakupy. na tej ulicy przed wejściem to trzeba będzie zdejmować buty jak przed wejściem do meczetu. dębowy parkiet o grubości 10 cm z dostawą i z ułożeniem jest połowę tańszy.
0
Gravatar
Myśliciel
A ile kosztuje przygotowanie 1m3 podłoża pod te płytki ?
Płytek asfaltu, czy czegokolwiek nie kładzie się w powietrzu !

0
Gravatar
Uju
Inwestycja robi wrażenie... Jeszcze troche to remonty beda prowadzone w centymetrach hłeh
0

Przeczytaj również