Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W strzelińskim Rynku jest takie miejsce, gdzie czas się nie liczy. Stworzono je z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Nie masz z kim zostawić dziecka? Chcesz wypić kawę, smacznie zjeść i poznać inne mamy? Klubokawiarnia „Mamy Czas” to miejsce dla Ciebie.
Rodzinna klubokawiarnia „Mamy Czas” przy ul. Rynek 1/1B w Strzelinie działa od połowy sierpnia br. Jest czynna przez siedem dni w tygodniu, od godz. 10:00 do 18:00, a w niedziele od godz. 15:00 do 18:00. Lokal jest miejscem przyjaznym dla dzieci, rodziców, dziadków, cioć, przyjaciół i wszystkich chętnych. Mile spędzi tam czas po prostu każdy, komu nie przeszkadza obecność najmłodszych.

Maluchy się nie nudzą
Pomysł na siostrzany biznes dojrzewał przez wiele lat. Właścicielki przekonują, że każda mama zasługuje na takie wyjątkowe miejsce. Kobiety na urlopie macierzyńskim nie zawsze mają gdzie spędzić czas ze swoim dzieckiem. Odwiedzając klubokawiarnię „Mamy Czas”, mogą spotkać też inne mamy, a dzieci zyskają okazję do wspólnej zabawy.
W klubokawiarni codziennie unosi się zapach świeżo pieczonych ciast. To zasługa jednej z właścicielek. Wszystko przygotowywane jest z naturalnych, ekologicznych produktów, pozyskiwanych od lokalnych rolników. W ofercie znajdują się kawy, delikatne, domowe zupy, wypieki, świeże soki czy smoothie. Warto podkreślić, że w tym wyjątkowym miejscu każdego dnia można zjeść pyszne śniadanie.
Dzieci nie mają tam czasu na nudę. Dla najmłodszych przygotowano bezpieczne miejsce do zabawy, a w specjalnym kąciku czekają atrakcje dla nieco starszych dzieci. Nie brakuje też edukacyjnych książek czy zabawek, które pobudzają do kreatywnego myślenia.
Lokal oferuje zajęcia opiekuńcze „Czas bez mam”, warsztaty kreatywne (1,5-6 lat), przyrodnicze i kulinarne czy artystyczne. Powstaje też Klub Mam. W środy przed południem dla jego członkiń przewidziano specjalne zniżki na kawę i ciasto. Właścicielki planują wiele dodatkowych atrakcji, wśród których będą m.in. spotkania ze specjalistami.
To jednak nie wszystko, bo oferta obejmuje też Klub Bobasa i Miniklub 2-latków. Takie zajęcia pozwolą bobasom zaadaptować się do przedszkola. Później, przez 1,5 godziny, dziećmi może zaopiekować się pedagog.
Właściciele pomyśleli o świetnym rozwiązaniu dla rodziców, którzy nie mają z kim zostawić swoich pociech. We wtorki i czwartki, w godz. 16:00-18:00, w klubokawiarni dzieci w wieku od 3 do 7 lat mają zapewnioną fachową opiekę. Po wcześniejszej konsultacji, dzieci można zostawić też w inne dni tygodnia.
Ponadto klubokawiarnia organizuje urodziny tematyczne. Mamy mogą wtedy zostawić dzieci pod opieką lub wypić kawę. Istnieje także możliwość zorganizowania imprezy rodzinnej lub baby shower. Wynajem sali gwarantuje dwugodzinny komfort zabawy i kameralną atmosferę.
Nie ma więc wątpliwości, że warto odwiedzić to nowe, przyjazne rodzinnym spotkaniom, miejsce na kulinarnej mapie Strzelina.
Dodaj komentarz