Aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju, wywołana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, nie ominęła również gminy Strzelin.
- Obowiązujące ograniczenia i zalecenia, system pracy zdalnej, zamknięte szkoły, przedszkola i instytucje użyteczności publicznej zmieniły strukturę oraz znacząco zmniejszyły liczbę pasażerów przewożonych autobusami Strzelińskiej Komunikacji Publicznej - mówi burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk. - W związku z tym gmina Strzelin, będąca organizatorem i finansująca publiczny transport zbiorowy, rozważa zawieszenie niektórych połączeń na liniach miejskich i podmiejskich.
O podjętych decyzjach mieszkańcy zostaną poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy wykaz zawieszonych połączeń oraz termin ich wprowadzenia zostanie umieszczony przede wszystkim w internecie, a także na przystankach autobusowych oraz w autobusach.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.