W środę, 8 lipca br., burmistrz Strzelina, Dorota Pawnuk, ogłosiła konkurs na stanowisko kierownika Centrum Usług Komunalnych i Technicznych w Strzelinie. Dotychczasowy kierownik, Ryszard Piestrak, zrezygnował z funkcji. Kto ubiega się o to stanowisko i czy kandydaci spełniają wymagania formalne?
Ryszard Piestrak, który od czterech lat zarządzał Centrum Usług Komunalnych i Technicznych w Strzelinie, nadal będzie pracował w tej gminnej instytucji. Zamierza merytorycznie wspierać nowego kierownika. – Jestem bardzo związany z firmą, zależy mi zarówno na jej dobrym wizerunku, jak i całego miasta, dlatego będę pomagał nowemu kierownikowi w jego pracy – zapewnia Ryszard Piestrak. – Swoją postawą chciałbym przyczynić się do utrzymania jak najlepszego postrzegania naszego miasta. Dotychczasowa współpraca z sołtysami pozwoliła mi poznać również potrzeby trzydziestu sześciu sołectw na ternie gminy. Bardzo sobie tę współpracę cenię – dodaje. Gminne Centrum Usług Komunalnych i Technicznych jest odpowiedzialne m. in. za...
Więcej w wydaniu papierowym.

Komentarze   

Error Permalink3 -1 Error
RE: Ważny dla Strzelina zakład z nowym szefem?
Ten kto chce się zgłosić, wie gdzie szukać. Proste.
2020-08-20 17:06 Cytować Zgłoś administratorowi
majk Permalink2 -1 majk
RE: Ważny dla Strzelina zakład z nowym szefem?
Cytuję Link:
Gdzie są warunki konkursu? I dlaczego teraz o tym wiemy co było 8 lipca? Może ktoś inny niż poinformowani też chciałby się zgłosić.Masz Pan na stronie BIPu, wystarczy "pokopać"
bip.gmstrzelin.finn.pl/bipkod/22895253
2020-08-20 10:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Link Permalink1 +3 Link
Kandydat
Gdzie są warunki konkursu? I dlaczego teraz o tym wiemy co było 8 lipca? Może ktoś inny niż poinformowani też chciałby się zgłosić.
2020-08-20 10:03 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.