W Strzelińskim Ośrodku Kultury odbyła się premiera teledysku pt: „Z cieni”- Projektor T3712. Projekt jest dziełem Jakuba Statkiewicza, pracownika SOK-u i animatora muzyki jednocześnie, który do realizacji teledysku zaprosił kilka osób. Dotyczyło to zarówno strony muzycznej, jak i wizualnej.
Pomysłodawca, kompozytor i autor muzyki Jakub StatkiewiczNa premierę przybyło kilkadziesiąt osób, a gości powitał dyrektor SOK-u Dariusz Stępień. Przed pokazem o teledysku i jego twórcach poinformowała zebranych prowadząca.
Kompozytorem, pomysłodawcą i twórcą muzyki był Jakub Statkiewicz, który zagrał ścieżki dźwiękowe na fortepianie oraz perkusji. Dodatkowo zaprosił do udziału Elżbietę Kliś, która zagrała na skrzypcach i Adama Kaczmarka, który odpowiadał za dzwonki.
W teledysku, oprócz muzyków, bardzo ważną rolę odgrywała córka Kuby Statkiewicza Kalinka. Fragmenty z nagraniami z jej pierwszych miesięcy życia wplatały się w obraz i muzykę, tworząc integralną całość.Elementem projekcji była towarzysząca wydarzeniu wystawa zdjęć z przygotowań teledysku autorstwa Agaty Ziółkowskiej - Woźny. Na zdjęciu z mężem Witkiem
Do realizacji teledysku zaproszeni zostali Mikołaj Jurek, który odpowiadał za dźwięk i Piotr Michnik, który zadbał o realizację teledysku.
Tekst kazał się w nr 22 (1061) "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.