W budżecie gminy Strzelin na 2022 rok zarezerwowano pieniądze na remonty kilku dróg. Wśród nich znalazła się także wyczekiwana przez mieszkańców Kuropatnika inwestycja. Która droga zostanie wyremontowana i jak będzie wyglądał podział tej inwestycji na etapy? Piszemy o tym w aktualnym wydaniu Słowa Regionu.

Komentarze   

a. Permalink3 0 a.
RE: Nowa droga w dwóch etapach
.
2022-03-07 04:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Renata B. Permalink2 -2 Renata B.
RE: Nowa droga w dwóch etapach
Kiedy na osiedlu w Pławnej gmina wybuduje drogi? To co obecnie dzieje się na osiedlowych drogach woła o pomstę do burmistrza. Kolejny raz spotykamy się z przedstawicielami wodociągów i wykonawcą kanalizacji, którzy nie wiedzieć kogo reprezentują w sprawie budowy dróg. Państwo wybudowali kanalizację za co im gorąco dziękujemy ale oczekujemy na działania gminy i budowę dróg bo za chwilę przestanę swoje dzieci posyłać do szkoły przez grzęzawiska i bajora na drodze. Płacimy podatki jak wszyscy i to jest XXIw.
Kupiliśmy działki wybudowaliśmy domy w dobrej wierze a teraz będziemy na normalną drogę czekać latami jak na mieszkanie za komuny. Dzisiaj słyszymy dyrdymały o jakiejś ziemi rolnne i inne brednie. A kto na tym terenie wyznaczył działki i dał zgody na budowę domów? Co to samowolnie pobudowaliśmy domy?Do wodociągów się dokładamy to co drogi też mamy sobie sami wybudować? To do diaska po co nam urzędnicy? Oczekujemy że samorząd stanie na wysokości zadania i pozwoli nam normalnie funkcjonować, bo z tą gminą powiązaliśmy swoje losy i chcemy tu żyć jak ludzie.
2022-02-09 20:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Seba₹₹₹ Permalink1 +10 Seba₹₹₹
Nowa droga w dwóch etapach
UWAGA UWAGA!!!!! Moi drodzy użytkownicy czterech kółek i nie tylko ostrzegam was przed przejazdem przez miejscowość Chociwel. Prawa strona drogi w kierunku na Górzec na wysokości zbiornika wody nazwanej Kolokwialnie stawem w centrum wioski nie nadaje się do ruchu z powodu niezliczonych wyłomów i ogromnych dziur. W tej częśći drogi i niedługo pozostałej jest natychmiast racjonalnie myśląc wymagana ogromnego remontu nie piszę o zalaniu tych dziur żwirem zmieszanym że smołą a generalną naprawą nawierzchni. A teraz najważniejsze dzisiaj byłem świadkiem przerażającej sytuacji kierowca jadący w kierunku Górca chcąc w ostatniej chwili ominąć jedną z tych dziur o mały włos nie potrącił przechodzącego obok chodnikiem. Nic tylko czekać a będzie tragedia. Nie wiem do kogo należy ten odcinek drogi dlatego proszę kogoś kto jest władny i odpowiedzialny za ten odcinek aby pochylił się nad tym ogromnym problemem i wziął na siebie odpowiedzialność i aby zobowiązał się do wyremontowania tegoż odcinka pozdrawiam
2022-02-09 18:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.