Na ten remont czekali mieszkańcy i kierowcy przejeżdżający przez Nieszkowice. Jezdnia otrzymała nową nawierzchnię, zbudowano chodnik i dwa wyniesione przejścia dla pieszych. Jest bezpieczniej, a wieś jakby wyładniała.
Oficjalne przekazanie drogi do użytku miało miejsce we wtorek, 26 lipca. O remoncie pisaliśmy już na naszych łamach. W najbliższym numerze Słowa Regionu wrócimy do Nieszkowic, żeby zdać relację z wtorkowej uroczystości.

Komentarze   

Iwonka Permalink4 +2 Iwonka
RE: Oficjalne przekazanie drogi w Nieszkowicach
Cytuję LOL:
A Fotka Dorotka tak szybko oddaliła się z kadru? Niepojęte.Chyba nie po drodze jej z władzami powiatu

A może to redaktor ze Słowa wycina Panią Burmistrz z fotografii?
2022-08-01 11:03 Cytować Zgłoś administratorowi
LOL Permalink3 0 LOL
RE: Oficjalne przekazanie drogi w Nieszkowicach
A Fotka Dorotka tak szybko oddaliła się z kadru? Niepojęte.Chyba nie po drodze jej z władzami powiatu
2022-07-31 21:30 Cytować Zgłoś administratorowi
sdt Permalink2 +5 sdt
wysokie standardy
Dzięki za przypomnienie na kogo mam nie głosować, skoro Pani z Panem lubią robić sobie fotki w terenie to zapraszam na drogę np Podgaj - Mańczyce i wiele innych zapomnianych dróg powiatowych. Odnośnie murku to takie standardy tu obowiązują, sprawdźcie jak wyglądają wyjazdy z pól na wyremontowanym częściowo odcinku drogi Kondratowice - Białobrzezie, wyjazd zasypany tłuczniem z ,,mączką'' (rów zasypany bez rur), jesienią traktory wyjeżdżające z pól zniszczą skrajnię drogi i kto za to zapłaci?Pan, Pani czyli my wszyscy.
2022-07-28 13:55 Cytować Zgłoś administratorowi
strzelinianin Permalink1 +6 strzelinianin
RE: Oficjalne przekazanie drogi w Nieszkowicach
jeżeli całość drogi została wyremontowana jak ten murek przy tej balustradzie za naszymi geniuszami z powiatu to gratuluję. Ale sama fota trafiona w punkt.
2022-07-28 06:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.