Uczestnicy pierwszej edycji wyścigu Strzelin Express. Fot. archiwum Słowa Regionu
To walka z własnymi słabościami i lękami. Ekstremalna przygoda, której celem jest nie tylko dobra zabawa, ale i pomoc innym. Co czeka tych, którzy odważą się stanąć do wyścigu?
Luca Krzysztofczyk, prezes stowarzyszenia Gramy o Życie, opowiedział o tym, jak będzie wyglądała tegoroczna edycja Strzelin ExpressAkcja charytatywna Strzelin Express, organizowana przez lokalne stowarzyszenie Gramy o Życie, wraca po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią. – Jak zwykle, porywamy się z motyką na słońce – mówi z uśmiechem Luca Krzysztofczyk, prezes stowarzyszenia Gramy o Życie. – Mamy braki kadrowe, jest nas garsteczka do organizacji, a szykujemy mnóstwo nowości i atrakcji. Bardzo mnie korci, żeby o nich opowiedzieć, ale w myśl zasady „spodziewaj się niespodziewanego” i „dopóki wyścig trwa, wszystko się może zdarzyć”, wolę zostawić nutkę tajemnicy. Mogę tylko zdradzić, że w tym roku można zgłosić się albo w parze, albo solo. Do tej pory było tak, że edycja skierowana była wyłącznie do par lub indywidualnych uczestników. Ta edycja będzie też bardzo nastawiona na integrację między uczestnikami – dodaje.
Tegoroczna edycja będzie szóstym wyścigiem z serii Strzelin Express.
Na ten temat pisaliśmy w 11 (1149) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również