CKZiU w Strzelinie zostało wyróżnione za akcję krwiodawstwa. Dyrektor szkoły Robert Kozuń pokazuje list gratulacyjny oraz pamiątkowy medalW sali kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń najbardziej zasłużonym Honorowym Dawcom Krwi oraz szkołom i wyższym uczelniom, które organizują akcje krwiodawstwa na Dolnym Śląsku. Wzięły w niej udział dwie szkoły ponadgimnazjalne z powiatu strzelińskiego – CKZiU w Strzelinie oraz CKZiU w Ludowie Polskim. Placówki od kilku lat współpracują z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Obie szkoły otrzymały listy gratulacyjne z nadaniem tytułu zasłużonego dla RCKiK oraz pamiątkoNagrodzono CKZiU w Ludowie Polskim. Na uroczystości wręczenia odznaczeń placówkę reprezentowała Daniela Sobocińskawe medale. Podczas zbiórek w szkołach zainteresowanie jest bardzo duże. Krew oddają nie tylko nauczyciele i pełnoletni uczniowie, ale także mieszkańcy Strzelina i okolicznych miejscowości. Najbliższa zbiórka w szkole w Ludowie Polskim zaplanowana jest na poniedziałek, 28 stycznia. W strzelińskiej placówce akcje prowadzone są średnio co dwa miesiące. Ostatnia była w listopadzie, następna planowana jest na początek roku. Co ciekawe w CKZiU w Strzelinie od 2012r. blisko tysiąc dawców oddało 436 litrów krwi.
Komentarze   

J Permalink6 +2 J
Nie napuszczajcie
Cytuję Edwin:
może i niski ale zdawalność matury na poziomie 2 razy większym niż u konkurencji na wsi...

Jak zwykle - nie ma się czym pochwalić to źle się pisze o innych. Jak PO o PISie.
Czy jedynym atutem szkoły może być to że zamiast pochwalić się swoimi dokonaniami źle mówi o konkurencji.
Komentujący nie napuszczajcie tych szkół na siebie. (jak Petru napuszcza na siebie rodaków w obronie banków i innych odsuniętych od władzy). One nie są konkurencyjne one się uzupełniają. Nie ma jedynie słusznej szkoły. Każda jest inna. Młodzież powinna mieć wybór.
2015-12-15 22:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Edwin Permalink5 -3 Edwin
RE: Ratują życie…
może i niski ale zdawalność matury na poziomie 2 razy większym niż u konkurencji na wsi...
2015-12-15 12:08 Cytować Zgłoś administratorowi
. Permalink4 +4 .
RE: Ratują życie…
CKZiU w Strzelinie - bardzo niski poziom nauczania. Szkoda posyłać tam dzieci po gimnazjum.
2015-12-15 10:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Anett Permalink3 +1 Anett
RE: Ratują życie…
miałam zajęcia z tą panią ... przychylam sie do przedmówcy...
2015-12-15 10:05 Cytować Zgłoś administratorowi
Ewuś Permalink2 +2 Ewuś
RE: Ratują życie…
Ta baba jest dyrektorem ??? no to Ludowa nie trzeba likwidować ... samo sie dokona...
2015-12-14 20:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Arek Permalink1 +1 Arek
Brawo!!!
Szacunek Panie Robercie :-)
2015-12-12 23:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.