W czerwcu tego roku burmistrz Miasta i Gminy Wiązów, Jerzy Krochmalny, ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Wawrzyszowie. Dokumenty można było składać do 17 czerwca. Z informacji z wiązowskiego urzędu wynika, że konkurs nie został rozstrzygnięty.
Rzecznik Malwina Hertig nie wyjaśniła jednak z jakiego powodu, mimo że zwracaliśmy się z takim pytaniem. Dotychczasowa dyrektor placówki, Justyna Kościelna, 31 sierpnia zakończyła swoją pięcioletnią kadencję. Od 1 września stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Wawrzyszowie zostało powierzone Bożenie Kulińskiej. Jak zapewnia Malwina Hertig, decyzja została podjęta w porozumieniu z Dolnośląskim Kuratorem Oświaty.
Tekst ukazał się w 35 (1024) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

Grażynka Permalink3 0 Grażynka
RE: Konkurs nierozstrzygnięty, dyrektor wybrany
Komentarze, które Wam nie pasują szybko się usuwane... Prawda w oczy kole.... Szkoda, że wszyscy którzy bezgranicznie ufają Burmistrzowi mają klapki na oczach. Lepiej zwolnić kogoś kto się nie podporzadkuje i trzymać samych dup.o luzów.... To teraz FLACHA NA BIURKO I IMPREZKA W SP WAWRZYSZÓW. Pozdrawiam haha
2020-10-02 06:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Tomek 21 Permalink2 +1 Tomek 21
Dyrektor
Pani justyna wydaje mi się że była dobrym dyrektorem niestety nie mogła sobie poradzić ze starą gwardia
2020-09-23 19:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Uczeń Permalink1 -1 Uczeń
RE: Konkurs nierozstrzygnięty, dyrektor wybrany
Zmiana była konieczna. Gratuluję nowej pani dyrektor i życzę sukcesów.
2020-09-22 15:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.