Jak informuje wiązowski magistrat, prace związane z przebudową drogi gminnej od ulicy Polnej w Wiązowie w kierunku Starego Wiązowa są już na ukończeniu.

Prawie kilometr drogi ma nową warstwę ścieralną asfaltu. Wykonawcy pozostał montaż progów zwalniających, oznakowania oraz prace porządkowe. Zadania te zostaną wykonane w planowanym terminie, tj. do 30 września br. Inwestycja jest współfinansowana ze środków dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego. Koszt przebudowy drogi to prawie 300 tysięcy złotych, a wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ZURB” z Borowa. Nowa droga znacznie ułatwi komunikację pomiędzy miejscowościami Wiązów i Stary Wiązów, ponieważ pozwala na ominięcie ruchliwej drogi krajowej 39.

Tekst ukazał się w 38 (1027) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

.. Permalink3 +4 ..
RE: Prawie kilometr nowej drogi
Cytuję Masakra:
ok. 900m ma też droga łącząca Białobrzezie z powiatem wrocławskim. dlaczego jadąc z Jordanowa nie ma tablicy informacyjnej że wjeżdżamy do powiatu strzelińskiego? wszyscy podróżni powinni się o tym dowiedzieć że właśnie wjeżdżają do naszego wspaniałego powiatu. swoją drogą, jeśli ktoś ma zawieszenie do naprawy, zapraszam na ten odcinek a później już tylko do Powiatowego Zarządu Dróg po odszkodowanie...Do powiatu wrocławskiego wjeżdża się jak do innego świata :) podobnie jest z innymi graniczącymi powiatami. Tylko nie w powiecie strzelińskim.
2020-10-09 20:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Masakra Permalink2 +4 Masakra
RE: Prawie kilometr nowej drogi
ok. 900m ma też droga łącząca Białobrzezie z powiatem wrocławskim. dlaczego jadąc z Jordanowa nie ma tablicy informacyjnej że wjeżdżamy do powiatu strzelińskiego? wszyscy podróżni powinni się o tym dowiedzieć że właśnie wjeżdżają do naszego wspaniałego powiatu. swoją drogą, jeśli ktoś ma zawieszenie do naprawy, zapraszam na ten odcinek a później już tylko do Powiatowego Zarządu Dróg po odszkodowanie...
2020-10-08 13:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Zosia Permalink1 +4 Zosia
RE: Prawie kilometr nowej drogi
To jeszcze została reszta do zrobienia jakieś 100? :D
2020-10-07 17:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.