Im więcej możliwości, tym trudniejszy wybór. Nie inaczej jest przy wyborze imienia dla nowo narodzonego dziecka. Sprawdziliśmy, na jakie imiona panowała moda w gminie Wiązów w minionym roku.
Wybór imienia dla dziecka nie należy do najłatwiejszych. Młodzi rodzice mają tysiące możliwości, co bardzo często budzi emocje zarówno u nich, jak i u dalszej rodziny. Decyzja jest niezwykle ważna, ponieważ imię określa tożsamość małego człowieka. Wybór imienia to także popis kreatywności rodziców. Często chcą, aby było oryginalne, wyjątkowe i ładnie brzmiące. Inni kierują się tradycją, znaczeniem, a nawet modą. Jeszcze inni nadają dzieciom imiona, powierzając ich pod opiekę świętych patronów. W gminie Wiązów w minionym roku urodziło się sześćdziesięcioro dziewięcioro dzieci. Dla porównania w 2019 roku na świat przyszło osiemdziesięcioro dziewięcioro maluszków, a w 2018 roku gmina Wiązów wzbogaciła się o siedemdziesięciu małych mieszkańców.
Tekst ukazał się w nr 5 (1044) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także nexto.pl i e-kiosk.pl.Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.