Remont drogi powiatowej w Starym Wiązowie miał zakończyć się jeszcze w ubiegłym roku. Tak się jednak nie stało. Z jakiego powodu prace zostały wstrzymane i kiedy inwestycja doczeka się finału?
W listopadzie ubiegłego roku gmina Wiązów zawarła porozumienie ze Starostwem Powiatowym w Strzelinie w sprawie remontu drogi powiatowej w Starym Wiązowie. Na remont drogi w tej miejscowości Starostwo Powiatowe zarezerwowało 110 tys. złotych, a gmina Wiązów 220 tys. złotych. Na mocy stosownego porozumienia gmina Wiązów pełni funkcję inwestora zastępczego przy tej inwestycji. Remont drogi miał zakończyć się jeszcze w 2021 roku. Tak się jednak nie stało, a końca inwestycji nie widać. Do tej pory wykonano jedynie roboty pomiarowe, ustawiono znaki ostrzegające o remoncie, sfrezowano istniejącą nawierzchnię i wywieziono frezowinę.
ekst ukazał się w nr 5 (1093) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Cześ Permalink3 0 Cześ
RE: Co z remontem drogi w Starym Wiązowie?
Na tym zdjęciu to chyba wungiel lądują :D
2022-02-20 19:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Bujk Permalink2 0 Bujk
Nic
Jak zwykle wszystko spieprzyli,ale oprócz tego ta sprawa śmierdzi!!!
2022-02-14 21:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Raptus Permalink1 -2 Raptus
RE: Co z remontem drogi w Starym Wiązowie?
No tak frezowine sprzedali i cześć
2022-02-14 16:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.