Inwestycje za ponad 300 tys. zł w Przedszkolu Miejskim w Wiązowie zakończą się jeszcze w tym roku. Ogrzewanie będzie bardziej ekologiczne. To jednak nie koniec zmian.
Obecnie trwają prace przy montażu pomp ciepła w Przedszkolu Miejskim „Bajkowy Ogród” w Wiązowie. W ramach inwestycji przewidziano wymianę starego źródła ciepła na trzy pompy ciepła typu powietrze – woda, przeznaczonych do montażu zewnętrznego. Jak informuje wiązowski magistrat, wartość umowna zadania to 303.418,55 zł brutto. To jednak nie koniec inwestycji w tym miejscu, bo przewidziana jest także wymiana okien dachowych wraz z częściową wymianą poszycia dachowego. Wykonawcą prac, które kosztować będą 45 tys. zł, jest firma Usługi Ogólnobudowlane Wojciecha Depiaka.
Na ten temat pisaliśmy w nr 39 (1127) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

poptis Permalink4 0 poptis
popits@o2.pl
A jak widzicie takie oświetlenie ogrodowe - www.lampy-ogrodowe.pl/
To solidne rozwiązania czy jednak czegoś tutaj brakuje?
Pewniaki? Co jest istotne?
2023-10-04 13:31 Cytować Zgłoś administratorowi
kogier Permalink3 0 kogier
ja
Hmm... a mogli zainwestować w takie oświetlenie uliczne i problemy byłyby rozwiązane - bercal.pl/.../... Przecież dzięki temu można było kosmicznie ograniczyć koszty!
2023-03-10 09:26 Cytować Zgłoś administratorowi
krys Permalink2 0 krys
RE: Pompa ciepła, nowe okna i… dach?
Dla zainteresowanych tematem nowoczesnych systemów ogrzewania domu polecam pulsarinstalacje.pl
2023-02-13 13:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Kristie Permalink1 0 Kristie
Słowo Regionu - Pompa ciepła, nowe okna i… dach?
Hi to every one, it's really a good for me to go to see this web page, it contains
helpful Information.

Here is my blog; freight broker
2022-11-05 23:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.