Zdobywca trzeciego miejsca, Jacek Janowicz, z pięknym karpiem. Foto: Jan Dobras
Na zbiorniku w Kalinowej odbyły się pierwsze w tym roku zawody wędkarskie. Organizatorem było Stowarzyszenie Wędkarskie Nasza Woda, a uczestniczyli w nim członkowie stowarzyszenia.
Do rywalizacji przystąpiło kilkudziesięciu wędkarzy. Zawody rozegrano w formule dzienno-nocnej. Start był w sobotę po południu, a zakończenie w niedzielę przed południem. Zawodnicy łowili metodą gruntową, gdyż dawała ona największe szanse na złowienie dużych okazów.
Po podsumowaniu wyników okazało się, że zawody wygrał Jacek Kocik, łowiąc łącznie 20,92kg ryb. Drugie miejsce zajął Patryk Zakowicz, łowiąc dokładnie o 3 kg mniej, czyli 17,92kg. Trzecie miejsc przypadło Jackowi Janowiczowi, który uzyskał wynik 13,20kg ryb.
Największą rybę złowił Patryk Zakowicz, 14,38kg.
Sędziami zawodów byli: sędzia główny- Józef Gruszecki, sędzia wagowy- Marcin Grzęda i sędzia pomocniczy - Roman Boczula.
Na ten temat pisaliśmy w 19 (1157) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Smoki nie ryby
Piękne bydlaki pływają w tej czeczenii. Gratulacje!!!
0

Przeczytaj także