Na zbiorniku w Kalinowej odbyły się pierwsze w tym roku zawody wędkarskie. Organizatorem było Stowarzyszenie Wędkarskie Nasza Woda, a uczestniczyli w nim członkowie stowarzyszenia.
Do rywalizacji przystąpiło kilkudziesięciu wędkarzy. Zawody rozegrano w formule dzienno-nocnej. Start był w sobotę po południu, a zakończenie w niedzielę przed południem. Zawodnicy łowili metodą gruntową, gdyż dawała ona największe szanse na złowienie dużych okazów.
Po podsumowaniu wyników okazało się, że zawody wygrał Jacek Kocik, łowiąc łącznie 20,92kg ryb. Drugie miejsce zajął Patryk Zakowicz, łowiąc dokładnie o 3 kg mniej, czyli 17,92kg. Trzecie miejsc przypadło Jackowi Janowiczowi, który uzyskał wynik 13,20kg ryb.
Największą rybę złowił Patryk Zakowicz, 14,38kg.
Sędziami zawodów byli: sędzia główny- Józef Gruszecki, sędzia wagowy- Marcin Grzęda i sędzia pomocniczy - Roman Boczula.
Na ten temat pisaliśmy w 19 (1157) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Cześ Permalink1 0 Cześ
RE: Smoki nie ryby
Piękne bydlaki pływają w tej czeczenii. Gratulacje!!!
2023-05-24 20:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.