Wtorkowe popołudnie było miłą odmianą w codziennym życiu mieszkańców Kowalowa. Z inicjatywy sołtys Reginy Fudali i członków rady sołeckiej zorganizowano wyjazd do kina w Strzelinie. Kilkanaście pań i jeden pan skorzystało z tej możliwości. Uczestnicy obejrzeli film o naszym rodaku św. Janie Pawle II. Większość widzów była po raz pierwszy w nowej sali kinowej. Zarówno film, jak i nowa odsłona Strzelińskiego Ośrodka Kultury bardzo się wszystkim podobały. Już planują kolejny wyjazd. Jak przekazują organizatorzy, czasem tak niewiele potrzeba, aby sprawić radość innym i wnieść w życie troszeczkę odmiany w otaczającej nas rzeczywistości.


Komentarze   

gość Permalink1 0 gość
RE: Miła odmiana codziennego życia
Brawo! można skromnie i treściwie na tle Uniwersytetu III Wieku Pani Mielczarek, która zabrała na kilkudniową wyprawę z noclegami i wyżywieniem uczestniczki ,rodzinę i dzieci (nijak ma się to do zakresu wieku uczestników).Widać kogo bardziej Burmistrz "lubi" ten może więcej...
2015-09-16 12:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.