Dwie gminy zdecydowały się zorganizować Bieg Niepodległości. W Borowie biegacze wystartują w czterech kategoriach wiekowych na różnych dystansach, a w Strzelinie odbędzie się jeden bieg. Oba biegi wystartują w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Organizatorami biegu w Strzelinie są SCS-E i Urząd Miejski. Biegacze pobiegną w parku miejskim na dystansie 1920 m. Start w poniedziałek 11 listopada br. o godz. 10.00. Zapisy do biegu na stronie internetowej www.ultimasport.pl.
Drugi bieg wystartuje w Borowie również 11 listopada br. i będzie to VI Gminny Bieg Niepodległości odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych na czterech dystansach. Najmłodsi (dzieci w wieku 7-9 lat) pobiegną na dystansie ok. 320 m, nieco starsi (10-12 lat) wystartują na dystansie ok. 800 m, a ok. 1,4 km będą mieli do przebiegnięcia zawodnicy w wieku 13-15 lat. Bieg główny odbędzie się na dystansie ok. 5,1 km. Start i metę wszystkich biegów wyznaczono przed Urzędem Gminy Borów na ul. Konstytucji 3 Maja. Biuro zawodów, na placu przed urzędem gminy, zostanie otwarte o godz. 9.00, a do biegów będzie można zgłaszać się do godz. 12.20. Najmłodsi wystartują jako pierwsi o godz. 12.15, a bieg główny ruszy o godz. 13.00.
Organizatorzy przygotowali dla trójki najszybszych biegaczek i biegaczy w kategorii OPEN (bieg główny) nagrody pieniężne. I tak za zajęcie I. miejsca będzie to po 700 zł, drugiego – 500 zł, a trzeciego – 300 zł. Dodatkowo, nagrodę specjalną w wysokości 500 zł otrzyma najlepsza zawodniczka, lub zawodnik, mieszkaniec gminy Borów. Pierwszych 50 zawodników z listy startowej, zgłoszonych do biegu OPEN, otrzyma okolicznościową koszulkę. Wpisowe, tylko w kategorii OPEN, wynosi 20 zł. Start w pozostałych kategoriach wiekowych jest bezpłatny. Dodatkowo, na mecie na uczestników będzie czekała wata cukrowa. Organizatorem Gminnego Biegu Niepodległości jest gmina Borów przy współudziale Zespołu Szkół Publicznych. Tam też można zwracać się z pytaniami dotyczącymi biegu.

Komentarze   

spajker. Permalink3 +2 spajker.
RE: Rocznicowe bieganie
Cytuję mig:
Proponuje dodać do harmonogramu uroczystości skok przez hopkę koło szkoły. W końcu spowolnienie naczelnym hasłem tej gminy bo daj ze od trzech kadencji .

profesor balcerowicz dba o klimat i efekt cieplarniany i kazał schładzać gospodarkę i wyprowadzić ją poza ekologiczny obszar polski. w następstwie tego wyprowadzono produkcję ze strzelina, nawet małą mleczarnię a w miejsce firm postawiono familoki blaszane budy zwane marketami i trawniki aby hulający tam wiatr lepiej schładzał gospodarkę. strzelin jest prymusem w schładzaniu. już bez tego przemysłu zrobiło się dużo miejsca na pochody 1szo majowe i na marsze niepodległości.
z tą niepodległością jest jednak tak że jak azjaci wprowadzą embargo export tekstyliów to onrowcy i inni uczestncy marszu oświetlą pochód własną pupą z braku polskiej produkcji gaci i flag. polacy ju z nie są zależni od sąsiadów , są zależni tylko od azji i od dotacji.
polski już nie trzeba pokonywac militarnie. wystarczy zaprzestać dostaw azjatyckich kaleson dla wojska a wojsko samo wymarznie i odmówi walki powołując się na przepisy BHP.
2019-11-10 19:13 Cytować Zgłoś administratorowi
mig Permalink2 0 mig
RE: Rocznicowe bieganie
Proponuje dodać do harmonogramu uroczystości skok przez hopkę koło szkoły. W końcu spowolnienie naczelnym hasłem tej gminy bo daj ze od trzech kadencji .
2019-11-10 16:43 Cytować Zgłoś administratorowi
zsmp Permalink1 +1 zsmp
RE: Rocznicowe bieganie
natemat.pl/.../
2019-11-10 16:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.