Ks. Mariusz Trojanowski nowy proboszcz parafii w Zielenicach
Ks. Mariusz Trojanowski został nowym administratorem. Abp. Józef Kupny skierował go do gminy Borów. Okazało się, że nieznana mu wcześniej parafia zaznaczyła się już w jego życiu. W dzisiejszym wydaniu gazety przedstawiamy historię posługi kapłańskiej proboszcza, piszemy o jego pierwszych wrażeniach w parafii i planach na przyszłość.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Jana
Tik
Mieszkaniec powiedziała :
Cieszymy się z obeności nowego Proboszcza. Serdecznie witamy.
:-) bardzo. Fajny. I. Superowy. Ksiądz. :-)

0
Gravatar
spajker.
RE: Od kilku dni parafia w Zielenicach ma nowego proboszcza
Bonita powiedziała :
Natomiast umieszczenie tekstu wraz z linkiem na branżowym portalu/blogu zaczyna ѕię od 50 zł i oscyluje do nawet kilku tysięcy złotych za pośrednictwem np.mү hⲟmepage - pozycjonowanie stron ѡ usa
po tym wpisie już wiem czy lepiej remontować wieżę czy plebanię.

0
Gravatar
Bonita
Słowo Regionu - Od kilku dni parafia w Zielenicach ma nowego proboszcza
Natomiast umieszczenie tekstu wraz z linkiem na branżowym portalu/blogu zaczyna ѕię od 50 zł i oscyluje do nawet kilku tysięcy złotych za pośrednictwem np.mү hⲟmepage - pozycjonowanie stron ѡ usa
0
Gravatar
Jaro
RE: Od kilku dni parafia w Zielenicach ma nowego proboszcza
Roztropek powiedziała :
Jaro powiedziała :
Ja powiedziała :
Zgadzam się, że wieża jest w opłakanym stanie od dawna
to czemu wcześniejszy proboszcz tego nie zrobił ? nowy nastał i już na dzień dobry ma robić wieże ?
Poprzedni proboszcz juz od jakiegoś czasu czynił przygotowania do remontu wieży i prowadził zbiórki wśród parafian na ten cel. Uzbierano juz całkiem niezła sumkę...No i poprzedni proboszcz mueszkal przez kilkanaście lat na tej plebanii, w takich samych warunkach(ponoc niegodnych)...Jezeli członkowie rady parafialnej uzgodnili iż warunki te sa niegodne to nic nie stoi na przeszkodzie aby udostępnili na czas remontu wieży swoje salony... Przeciez najwiekszy członek Rady może, oczywiście nieodpłatnie, użyczyć na te cele swojego nielegalnego hotelu...I blisko by było... i tanio... i dobry uczynek jako zadośćuczynienie zagrzechy...
do czego pijesz ? jaki nie legalny hotel /?

0
Gravatar
Mieszkaniec
RE: Od kilku dni parafia w Zielenicach ma nowego proboszcza
Cieszymy się z obeności nowego Proboszcza. Serdecznie witamy.
0
Gravatar
Ja
Parafia
Jak pamiętam, wieża już była robiona. Położono tynk , który odpada.
0
Gravatar
Roztropek
RE: Od kilku dni parafia w Zielenicach ma nowego proboszcza
Jaro powiedziała :
Ja powiedziała :
Zgadzam się, że wieża jest w opłakanym stanie od dawna
to czemu wcześniejszy proboszcz tego nie zrobił ? nowy nastał i już na dzień dobry ma robić wieże ?
Poprzedni proboszcz juz od jakiegoś czasu czynił przygotowania do remontu wieży i prowadził zbiórki wśród parafian na ten cel. Uzbierano juz całkiem niezła sumkę...No i poprzedni proboszcz mueszkal przez kilkanaście lat na tej plebanii, w takich samych warunkach(ponoc niegodnych)...Jezeli członkowie rady parafialnej uzgodnili iż warunki te sa niegodne to nic nie stoi na przeszkodzie aby udostępnili na czas remontu wieży swoje salony... Przeciez najwiekszy członek Rady może, oczywiście nieodpłatnie, użyczyć na te cele swojego nielegalnego hotelu...I blisko by było... i tanio... i dobry uczynek jako zadośćuczynieni e zagrzechy...

0
Gravatar
Jaro
RE: Od kilku dni parafia w Zielenicach ma nowego proboszcza
Ja powiedziała :
Zgadzam się, że wieża jest w opłakanym stanie od dawna
to czemu wcześniejszy proboszcz tego nie zrobił ? nowy nastał i już na dzień dobry ma robić wieże ?

0
Gravatar
Ja
Parafia
Zgadzam się, że wieża jest w opłakanym stanie od dawna
0
Gravatar
AnnaA
RE: Od kilku dni parafia w Zielenicach ma nowego proboszcza
Wierny_2 powiedziała :
Ja powiedziała :
Po co te komentarze. Ksiądz też człowiek i musi mieć godne warunki do życia. Parafianie są zadowoleni a wieża też będzie zrobiona choć mogła być dawno wykonana.
jestem bardzo daleko i dawnym mieszkańcem Zielenic. Co się stało z poprzednikiem ? Można się dowiedzieć ?
Został przeniesiony na inna parafie, gdzieś koło Brzegu

0

Przeczytaj także