Jubilaci Janina i Antoni Ratajowie odebrali odznaczenia w towarzystwie najbliższej rodzinySobota, 6 czerwca, była szczególnym dniem dla Janiny i Antoniego Ratajów, którzy przeżyli wspólnie 50 lat. W Urzędzie Gminy Borów odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznawanych przez prezydenta RP.
- W ciągu tych wielu lat było na pewno wiele dni pięknych i radosnych. Były z pewnością też dni przykre i smutne. Wszystkie te przeżycia związały was jeszcze bardziej. Te 50 lat to symbol miłości i wierności, to dowód wzajemnego zrozumienia i poszanowania – powiedziała Elżbieta Kamińska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Borowie. Następnie, wraz z wójtem Waldemarem Grochowskim oraz przewodniczącą Rady Gminy Grażyną Kosińską złożyła jubilatom życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i miłości rodzinnej na wiele długich lat.
Tuż po części oficjalnej nie mogło oczywiście zabraknąć toastu wzniesionego lampką szampana. Pomimo upływu wielu lat, przy tak wzruszającej uroczystości jubilaci wspominali także dzień swojego ślubu.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.