Plan Zrównoważonej Mobilności dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Wrocławia(PZM MOFW) jest strategią działania długoterminowego nastawionego na zapewnienie najlepszych środków dostępu do celów podróży i usług. Dokument zawiera plan wdrożenia tych działań.

Opracowanie obejmuje obszar następujących gmin z województwa dolnośląskiego: 
Bierutów, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Międzybórz, Oborniki Śląskie, Prusice, Siechnice, Sobótka, Strzelin, Syców, Środa Śląska, Trzebnica, Wołów, Żmigród, Gmina Miasto Oleśnica, Gmina Miasto Oława, Borów, Czernica, Długołęka, Dobroszyce, Domaniów, Dziadowa Kłoda, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Kostomłoty, Krośnice, Malczyce, Mietków, Miękinia, Oleśnica, Oława, Przeworno, Wisznia Mała, Wrocław, Zawonia, Żórawina oraz z województwa opolskiego: gmina Brzeg.

Kto konsultuje?
Mieszkańcy

Terminy i miejsca spotkań konsultacyjnych
- 13.12.21 r. (poniedziałek) godz. 17:00 – Oława, Sala Rycerska w Urzędzie Miejskim w Oławie, pl. Zamkowy 15
- 14.12.21 r. (wtorek) o godz. 17:00 – Kobierzyce, Hala Widowiskowo-Sportowa im. A. Wójcika, ul. Dębowa 20
- 15.12.21 r. (środa) o godz. 17:00 – Oborniki Śląskie, Obornicki Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 26
- 16.12.21 r. (czwartek) o godz. 17:00 – Oleśnica, Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. M. Reja, ul. M. Reja 10
- 17.12.21 r. (piątek) o godz. 17:00 – Wrocław, Urząd Miejski Wrocławia, ul. Hubska 8-16 (I piętro)

Forma konsultacji
Wszystkie spotkania: stacjonarne* i on–line odbywają się w tych samych terminach i godzinach jednocześnie.
*Jeżeli obostrzenia epidemiologiczne nie pozwolą na organizację spotkań stacjonarnych, konsultacje odbędą się tylko w formie on-line. O zmianie formuły poinformujemy zapisane osoby mailem. Dodatkowo komunikat pojawi się na stronie www oraz BIP-ie każdej z Gmin MOFW.

Przyjmowanie zgłoszeń
Obowiązują zapisy! Wyślij swoje zgłoszenie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeżeli nie możesz wziąć udziału w spotkaniach, wejdź na stronę www lub BIP swojej Gminy, a tam od 6 do 26 grudnia 2021 r. znajdziesz Plan wraz z formularzem uwag do wypełnienia, odeślij go: elektronicznie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych: https://lpw-consulting.pl/info/polityka-prywatnosci/
lub
pisemnie na adres Urzędu Miejskiego Wrocławia, Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego, ul. Komuny Paryskiej 39-41, 50-451 Wrocław
Uwagi można też zgłaszać, w miejscu wyłożenia dokumentów, w Biurze Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego przy ul. Komuny Paryskiej 39-41 , 50-451 Wrocław w formie papierowej lub ustnej do protokołu.
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych: https://bip.um.wroc.pl/artykul/7/32673/dane-osobowe

Co konsultujemy podczas III etapu?
  • zapoznamy Państwa z wypracowanym projektem dokumentu Planu Zrównoważonej Mobilności dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Wrocławia,

  • liczymy na informacje zwrotne o projekcie Planu – jest to ostatni moment na modyfikację z korzyścią dla projektu i jego beneficjentów,

  • podczas spotkań w formie warsztatów będziemy wspólnie pracować nad wskazaniem ostatecznych optymalnych rozwiązań.

Projekt realizowany przez Gminę Wrocław w ramach dotacji udzielonej przez Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska

Komentarze   

spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Konsultacje społeczne dotyczące opracowania „Planu Zrównoważonej Mobilności dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Wrocławia” (PZM MOFW) - Etap III
patrzę na to zdjęcie stockowe i widzę pięknych młodych ludzi. w sam raz na obsadę pornola. plan optymalnej mobilności to nic innego jak przyspieszenie komunikacji kolonii typu strzelin z dominium typu wrocław. taka szybsza i tańsza komunikacja wydrenuje strzelin z ludzi jeżdżących do pracy do szkoły do sklepu do lekarza itd, a sam strzelin przerobi na sypialnię wrocławia. zoptymalizować mobilność powiatów czyli co ? czyli puścić pustego autosana ze strzelina do milicza w imię pustego programu pisanego przez puste głowy w celu wydania pieniędzy i uzasadnienia istnienia swojego urzędniczego bytu? a może mały szynobus z oławy do sycowa? niemcy w swoich prostackich pruskich głowach wymyślili decentralizację co oznacza że ministerstwo komunikacji jest np w monachium ministerstwo pracy np w dreźnie ministerstwo obrony w hamburgu itd. strzelinowi miliczowy żmigrodowi i innym pipidówom brakuje firm na miejscu a nie szynobusa do dominium, brakuje dobrych szkół a nie taniego biletu pks ze żmigrodu do przeworna. te miasteczka powiatowe trzeba rowinąć z poziomu sypialni wrocławia do poziomu samowystarczalnych miasteczek. za niemca w strehlen była piekarnia mleczarnia cegielnia wsk fabryka mebli tartak pom hotele knajpy kamieniołom zwik mpgk fabryka konserw fabryka dachówek duża przędzalnia szpital rozliczne sklepy urokliwe uliczki dom kultury ratusz 6 kościołów do wyboru pkp i inne instytucje i firmy centrotwórcze. dzisiaj zgliszcza po nich zabudowuje sie familokami a urzędnicy debatują o tym jak szybko z familokowej sypialni do miasta dojechać.
2021-12-02 16:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.