W związku z napaścią Rosji na Ukrainę, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski razem z Zarządem Województwa Dolnośląskiego - w porozumieniu z Zarządem Kolei Dolnośląskich S.A. – podjęli decyzję o darmowych przejazdach pociągami Kolei Dolnośląskich dla wszystkich obywateli ukraińskich.
Każdy pasażer Kolei Dolnośląskich z obywatelstwem ukraińskim otrzyma tzw. bilet zerowy. Nowe zasady obowiązują od dzisiaj, tj. 26 lutego 2022 r. do niedzieli, 6 marca br.
W zależności od rozwoju sytuacji na Ukrainie, termin obowiązywania ulgi może zostać przedłużony.
- Wyrażamy solidarność z Narodem Ukraińskim oraz gotowość do udzielenia pomocy – jednym z działań jest umożliwienie bezpłatnych przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich obywatelom ukraińskim – mówi Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Komentarze   

konfederacja Permalink1 -1 konfederacja
RE: Dolny Śląsk i Koleje Dolnośląskie wspierają Naród Ukraiński
to jest leacka polityka. jego ekscelencja włoadimir władimirowicz putin i jego ekscelencja aleksander łukaszenka walczącyt z ukraińskim faszyzmem nie maja darmowych przejazdów kolejami a lewacy z ukrainy mają takie przywileje? rasizm. my konfederaci stanowczo sprzeciwiamy sie temu aby faszyści z kijowa jeździli za darmochę a nasz wódz - śliniąca się jąkała - pedofil z 44 lata młodsza konfederastką musiał zakłądać muszke a i tak za bilet zapłacić musi. my- konfederacja sprzeciwiamy się temu aby nasz fuhrer bosak z bejsbolem , dziecko specjalnej troski 150 cm wzrosu i wykszałcenie mocno mniejsze niz średnie miał płacić za bilet pkp. hańba!!!!!!!!
tacy ludzie będą wisieć!!!!! katem będzie pan braun. wszyscy dwaj strzelińścy konfederaci w tym jeden cześ przyznają mi rację.
2022-03-01 10:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.