Dziś, we wtorek, 8 maja, po raz pierwszy w strzelińskim Rynku uroczyście odtańczony został taniec narodowy – Polonez. Akcję zorganizowano w ramach gminnego projektu edukacyjno - patriotycznego „Droga do niepodległości”, realizowanego z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Punktualnie w południe Rynek zapełnił się strzelińską młodzieżą, a wspólnie zatańczyło nawet 1 000 osób.
Materiał wideo z tego wydarzenia już niebawem.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
mm
re
spajker powiedziała :
mądrego to zawsze dobrze poczytać. moje kondolencje dla dziecka, które zostało oderwane od smartfona na ponad godzinę i musiało zrobić coś innego aniżeli obserwację facebooka. kondolencje dla dziecka że ma lekcje wf. życzę temu porażonemu realem dziecku dozgonnych rabatów na mc-beefa z ftrytkami i dozgonnego rabatu na net. może jedyną dobrą konsekwencją tego prześladowania dziecka jest to że za kilka lat ma szanse zostać celebrytą. zawsze to dobrze być nękanym gwałconym indoktrynowanym w dzieciństwie, przydaje się do wywiadów.
Nie odniosę się do tego, ponieważ nie jest to charakterystyka mojego dziecka.

0
Gravatar
spajker
RE: Polonez nasz taniec narodowy.
MM powiedziała :
Widziałam powiedziała :
MM powiedziała :
Mareczek powiedziała :
Spojrzał powiedziała :
Mareczek powiedziała :
Biedne dzieci. Ponad 2 godziny w upale i nie dostały nawet wody. Wstyd.
Jakie 2 godziny? 15 minut raczej!!!
15 min? Dzieci wyszły ze szkoły o 12 a wróciły o 14.... może samego tańca bylo 15 min ale cała akcja trwała prawie 2 godz.
Dokładnie Mareczek, dzieci się nastały, naczekały długo a władza wpadła za 5 min 12ta robiąc wielkie wow swoim wejściem...żenada
W dupach się wam poprzewracało? Obserwowałam ja i około 15 minut wszystko trwało. O 12 to już rozpoczął się polonez to jak ze szkoły o 12 wyszły dzieci? Jak by musieli tak jak w Wenezueli stać w deszcz i słuchać podczas apelu 3 godziny transmisji wystąpienia prezydenta Nicilasa Maduro to mogliby narzekać. Wam już nic nie dogodzić można bo jaki skwar i upał był chyba pod czyjąś marudną kopułką.
Trochę grzeczniej to raz, były dzieci z różnych placówek i o różnych porach przyszły na rynek to dwa. Jak ktoś wpadł na chwilę " poobserwować" to mogłoby się wydawać, że co to takiego. Dla mnie najważniejsze było samopoczucie i zdanie mojego dziecka. Ja stojąc z pół godziny w samo południe miałam dość co dopiero dzieci, które były dłużej i były w ruchu czyt. tańczyły. Na przyszłość polecam choć trochę empatii....
mądrego to zawsze dobrze poczytać. moje kondolencje dla dziecka, które zostało oderwane od smartfona na ponad godzinę i musiało zrobić coś innego aniżeli obserwację facebooka. kondolencje dla dziecka że ma lekcje wf. życzę temu porażonemu realem dziecku dozgonnych rabatów na mc-beefa z ftrytkami i dozgonnego rabatu na net. może jedyną dobrą konsekwencją tego prześladowania dziecka jest to że za kilka lat ma szanse zostać celebrytą. zawsze to dobrze być nękanym gwałconym indoktrynowanym w dzieciństwie, przydaje się do wywiadów.

0
Gravatar
MM
re
Widziałam powiedziała :
MM powiedziała :
Mareczek powiedziała :
Spojrzał powiedziała :
Mareczek powiedziała :
Biedne dzieci. Ponad 2 godziny w upale i nie dostały nawet wody. Wstyd.
Jakie 2 godziny? 15 minut raczej!!!
15 min? Dzieci wyszły ze szkoły o 12 a wróciły o 14.... może samego tańca bylo 15 min ale cała akcja trwała prawie 2 godz.
Dokładnie Mareczek, dzieci się nastały, naczekały długo a władza wpadła za 5 min 12ta robiąc wielkie wow swoim wejściem...żenada
W dupach się wam poprzewracało? Obserwowałam ja i około 15 minut wszystko trwało. O 12 to już rozpoczął się polonez to jak ze szkoły o 12 wyszły dzieci? Jak by musieli tak jak w Wenezueli stać w deszcz i słuchać podczas apelu 3 godziny transmisji wystąpienia prezydenta Nicilasa Maduro to mogliby narzekać. Wam już nic nie dogodzić można bo jaki skwar i upał był chyba pod czyjąś marudną kopułką.
Trochę grzeczniej to raz, były dzieci z różnych placówek i o różnych porach przyszły na rynek to dwa. Jak ktoś wpadł na chwilę " poobserwować" to mogłoby się wydawać, że co to takiego. Dla mnie najważniejsze było samopoczucie i zdanie mojego dziecka. Ja stojąc z pół godziny w samo południe miałam dość co dopiero dzieci, które były dłużej i były w ruchu czyt. tańczyły. Na przyszłość polecam choć trochę empatii....

0
Gravatar
spajker
RE: Polonez nasz taniec narodowy.
Mareczek powiedziała :
Biedne dzieci. Ponad 2 godziny w upale i nie dostały nawet wody. Wstyd.
upał był taki sam w rynku , w szkole i w domu. dzieci mogły się męczyć w upale na lekcji matematyki albo męczyć na polonezowych wagarach w rynku. biedne dzieci nie dostaja też wody podczas lekcji fizyki. wstyd.

0
Gravatar
Widziałam
RE: Polonez nasz taniec narodowy.
MM powiedziała :
Mareczek powiedziała :
Spojrzał powiedziała :
Mareczek powiedziała :
Biedne dzieci. Ponad 2 godziny w upale i nie dostały nawet wody. Wstyd.
Jakie 2 godziny? 15 minut raczej!!!
15 min? Dzieci wyszły ze szkoły o 12 a wróciły o 14.... może samego tańca bylo 15 min ale cała akcja trwała prawie 2 godz.
Dokładnie Mareczek, dzieci się nastały, naczekały długo a władza wpadła za 5 min 12ta robiąc wielkie wow swoim wejściem...żenada
W dupach się wam poprzewracało? Obserwowałam ja i około 15 minut wszystko trwało. O 12 to już rozpoczął się polonez to jak ze szkoły o 12 wyszły dzieci? Jak by musieli tak jak w Wenezueli stać w deszcz i słuchać podczas apelu 3 godziny transmisji wystąpienia prezydenta Nicilasa Maduro to mogliby narzekać. Wam już nic nie dogodzić można bo jaki skwar i upał był chyba pod czyjąś marudną kopułką.

0
Gravatar
MM
"polonez"
Mareczek powiedziała :
Spojrzał powiedziała :
Mareczek powiedziała :
Biedne dzieci. Ponad 2 godziny w upale i nie dostały nawet wody. Wstyd.
Jakie 2 godziny? 15 minut raczej!!!
15 min? Dzieci wyszły ze szkoły o 12 a wróciły o 14.... może samego tańca bylo 15 min ale cała akcja trwała prawie 2 godz.
Dokładnie Mareczek, dzieci się nastały, naczekały długo a władza wpadła za 5 min 12ta robiąc wielkie wow swoim wejściem...żenada

0
Gravatar
Mareczek
RE: Polonez nasz taniec narodowy.
Spojrzał powiedziała :
Mareczek powiedziała :
Biedne dzieci. Ponad 2 godziny w upale i nie dostały nawet wody. Wstyd.
Jakie 2 godziny? 15 minut raczej!!!
15 min? Dzieci wyszły ze szkoły o 12 a wróciły o 14.... może samego tańca bylo 15 min ale cała akcja trwała prawie 2 godz.

0
Gravatar
Alojzyna
RE: Polonez nasz taniec narodowy.
MM powiedziała :
Ten polonez to był trochę taki na "odwal się" dzieci musiały tańczyć bo musiały ( były zmęczone upałem , staniem w nim i czekaniem) a potem przegonione kilka razy wokół rynku. Niektórzy ubrani jak na spacer do parku a obowiązywał strój galowy. Brawo dla Pań nauczycielek z Kuropatnika za piękny taniec, elegancję i grację.Moje dziecko powiedziało nigdy więcej, było koszmarnie ;-)
Moje dziecko też powiedział nigdy więcej,. Wróciło z tej "imprezy" z bólem głowy...spragnione. nadmieniam, że ma dopiero 7 lat. Ja też stwierdziłam nigdy więcej....i jestem zła na siebie, ze pozwoliłam alby moje dziecko było tak traktowane dla chwały władzy.

0
Gravatar
Spojrzał
RE: Polonez nasz taniec narodowy.
Mareczek powiedziała :
Biedne dzieci. Ponad 2 godziny w upale i nie dostały nawet wody. Wstyd.
Jakie 2 godziny? 15 minut raczej!!!

0
Gravatar
MM
polonez
Ten polonez to był trochę taki na "odwal się" dzieci musiały tańczyć bo musiały ( były zmęczone upałem , staniem w nim i czekaniem) a potem przegonione kilka razy wokół rynku. Niektórzy ubrani jak na spacer do parku a obowiązywał strój galowy. Brawo dla Pań nauczycielek z Kuropatnika za piękny taniec, elegancję i grację.Moje dziecko powiedziało nigdy więcej, było koszmarnie ;-)
0