- Ostatni jej remont został wykonany w 2009 roku. Nie sprawdziło się, niestety, ogrzewanie kominkowe. Wyrywamy teraz stare płyty i robimy nową wylewkę - tłumaczył Wojciech Bochnak
Gmina Kondratowice otrzymała dotację w wysokości 124 tys. zł z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego na wymianę kotła centralnego ogrzewania, wraz z montażem, w budynku tamtejszego urzędu gminy.
W ramach tych funduszy zostanie również wymienione centralne ogrzewanie i będą założone pompy ciepła w świetlicy wiejskiej w Gołostowicach. Dotacja z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej obejmuje 80% całości inwestycji. - Ważniejsza jest ta inwestycja związana ze świetlicą. W czwartek, 31 sierpnia, wykonawca wszedł na plac budowy. Zadanie realizuje firma z gminy Borów. Przewidywany koniec prac to październik tego roku - poinformował wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak. Dodał, że, prócz ogrzewania, zostanie wymieniona podłoga w świetlicy. - Ostatni jej remont został wykonany w 2009 roku. Nie sprawdziło się, niestety, ogrzewanie kominkowe. Wyrywamy teraz stare płyty i robimy nową wylewkę - tłumaczył Bochnak.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.