Wojewoda dolnośląski zatwierdził listę wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w 2018 r. z budżetu państwa w ramach wieloletniego programu pod nazwą ,,Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 - 2019”.

Wśród nich znalazł się między innymi wniosek na remont dróg gminnych w gminie Kondratowice. Chodzi o trzy odcinki w Karczynie, a także tak zwany skrót Rakowice - Kondratowice. Z decyzji wojewody niewątpliwie zadowolony jest wójt Wojciech Bochnak. - Nie po raz pierwszy korzystamy z pieniędzy z tzw. „schetynówek”. Czekamy na podpisanie umowy. Musimy również znaleźć w budżecie środki na wkład własny - zaznaczył wójt. Całkowita wartość zadania to 577 336 zł, a gmina otrzyma 50% dofinansowania.

Komentarze   

Kaziuk Permalink4 +1 Kaziuk
gminne progi
Drogi w tej gminie sa w opłakanym stanie. I na lepiej się nie zapowiada.
2018-01-28 14:27 Cytować Zgłoś administratorowi
białobrzezie Permalink3 +2 białobrzezie
drogi
Witam a droga między białobrzeziem a kondratowicami jest w strasznym stanie aż wstyd aby droga do gminy tak wyglądała bardziej opłaca się jechać przez karczyn do kondratowic i kolejna droga pomiędzy białobrzeziem a pozarzycami przecież to porażka droga łącząca 2 gminy i 2 powiaty powinna być reprezentacyjna a tu tragedia jakas do końca gminy Jordanów droga świetna nowa a początek naszej gminy tragedia a przecież ta droga większość mieszkańców jeździ do pracy panie Wojcie czas cos z tym w końcu zrobic
2018-01-20 19:20 Cytować Zgłoś administratorowi
mieszkaniec Permalink2 +1 mieszkaniec
RE: Zrobią drogę i to niejedną
Cytuję Sceptyczny:
Dziwne ze ukazało się tyle artykułów o tym jak dobrze będzie w Gminie a ani jednego a tym dlaczego jest tak źle.


PO prostu;p
2018-01-20 16:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Sceptyczny Permalink1 +4 Sceptyczny
Cuda
Dziwne ze ukazało się tyle artykułów o tym jak dobrze będzie w Gminie a ani jednego a tym dlaczego jest tak źle.
2018-01-19 23:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.