Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Gmina Kondratowice otrzymała 622 374, 57 zł dofinansowania na wyposażenie przedszkola przy ul. Chmielowej. Pieniądze pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, a całkowita wartość zadania to 739 040 zł.
Projekt realizowany jest od 3 września 2018 r. do końca sierpnia tego roku. Wójt Tomasz Gracz poinformował, iż oprócz zakupu samego wyposażenia, w ramach przedsięwzięcia realizowane są dodatkowe zajęcia dla dzieci i szkolenia dla kadry nauczycielskiej. Dodatkowo zatrudniono dwie nauczycielki wychowania przedszkolnego, a także dwie panie, które pomagają w opiece nad dziećmi oraz personel techniczny.
Jeżeli chodzi o sprzęt, to jest to wiele przydatnych urządzeń: pomoce dydaktyczne, odtwarzacz CD, tablica interaktywna, urządzenie wielofunkcyjne, komputery, system nagłośnienia, aparat Digitrack Biofeedback, stoły przedszkolne, krzesełka, szafki plastyczne, krzesła dla nauczycieli, mikroskop z kamerą, stacja meteorologiczna, teleskop astronomiczny, dywany „tuputan”, magiczny dywan, domki sensoryczne, dywany „tęcza”, woreczki z cyferkami, drewniane karty z liczbami, laboratorium, zestawy do gimnastyki, zestaw „tor przeszkód”, ścieżki do ćwiczeń równowagi, zestaw do balansowania czy ścianki sensoryczne.
Sam projekt na pewno znacznie ułatwi pracę pedagogom, a dzieciom stworzy lepsze warunki do dalszego rozwoju.

Komentarze   

Permalink2 0 Mieszkaniec
RE: Skorzystają dzieci i kadra
I co z tego że takie wyposażenie skoro kadra stara i nie nadająca się do opieki nad dziećmi. Panie krzycza, szarpią dziećmi. Pracują tam osoby które ponad 10 lat temu kończyły pedagogikę a przez ten czas nikt nie sprawdzał czy się nadają i czy psychika im nie siadła.
2019-03-29 12:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 -1 Brainiac
RODO
Czy zgodnie z RODO którykolwiek z rodziców tych dzieci zgodził się na udostępnienie ich wizerunku?
2019-03-20 15:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz