Jest dobra informacja dla mieszkańców Księginic Wielkich. W zeszłym tygodniu specjalna komisja odebrała dwie ważne inwestycje, które na pewno wpłyną na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Pierwszą z nich był remont chodnika, który opiewał na 25 tys. zł. Prace rozpoczęto już we wrześniu, a niedawno doprowadzono je do szczęśliwego końca. Wykonawcą remontu była firma RS-USŁUGI BRUKARSKIE Stanisław Sikora z Księginic Wielkich.
Druga inwestycja to dokończeniu remontu drogi gminnej nr 499/1 w tej miejscowości.

Tekst ukazał się w 46 (1035) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

Komentarze   

PolicRadny Permalink2 +7 PolicRadny
RE: W Księginicach już jest bezpieczniej
I zawsze ta sama firma :D
2020-12-14 12:56 Cytować Zgłoś administratorowi
olek Permalink1 +10 olek
Wysoka jakość PZD
Przy krawężniku powinno być wykonane odwodnienie czyli profilowany ciek wodny z odpowiednio rozmieszczonymi studzienkami ściekowymi, a powiat jak robi? robi jak na załączonym obrazku, woda ma wsiąknąć w ziemię? Kto za to płaci? Przy nowo wyremontowanym odcinku drogi w Siemianowie to samo, odwodnienia praktycznie nie ma, zjazdy na pola zasypane bez rur ale fota i samozadowolenie, dodatkowo rolnicy zaorali rowy a teraz zostały ,,odkopane'' za czyje pieniądze?
2020-12-11 15:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.