Dziś od rana trwały prace związane z usuwaniem skutków wczorajszej nawałnicy, która szczególnie dotknęła mieszkańców gminy Kondratowice. W Zarzycy zalane zostały nie tylko drogi, ale także prywatne podwórka i piwnice. Obecnie zalegają tam ogromne ilości błota...
Odwiedziliśmy dziś kilka miejscowości w tej gminie. Rozmawialiśmy z mieszkańcami, którzy opowiedzieli o dramatycznych kilkunastu minutach, które spowodowały wielkie zniszczenia. W najbliższym wydaniu opublikujemy zdjęcia i relacje mieszkańców.

Komentarze   

Haha Permalink12 +3 Haha
RE: Zalane prywatne podwórka, piwnice i drogi...
Cytuję Opatrzność:
Jaki ten człowiek jest widać po tym jak ludzie na stanowiskach się zmieniają! Nie mówiąc o tym kto dostaje stanowiska swoją droga po co zostało utworzone stanowisko naczelnika?

Dla kolegów mordo. Dla kolegów. ..
2021-05-22 20:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Opatrzność Permalink11 +6 Opatrzność
Jaki ten człowiek jest widać po tym jak ludzie na stanowiskach się zmieniają! Nie mówiąc o tym kto dostaje stanowiska swoją droga po co zostało utworzone stanowisko naczelnika?
2021-05-21 23:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Zarzyca Permalink10 0 Zarzyca
Cytuję Umarlem:
Umarłem! Wojta nie interesuje los żadnego mieszkańca chyba ze swoich przydupasow...

Ja tak tego nie odczułam, ale skoro Ty się tak bardzo interesujesz mieszkańcami to.gdzie byłeś, w czym im pomogłes?
Tylko.potraficie jatrzyć , ale pomocy i zainteresowania zero !
2021-05-21 22:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Umarlem Permalink9 +4 Umarlem
Umarłem! Wojta nie interesuje los żadnego mieszkańca chyba ze swoich przydupasow...
2021-05-21 18:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Zabłocie Permalink8 +1 Zabłocie
Cytuję Egon:
Łaża po tym błocie jak żaby. Tyle samo przyniesie lazenie żab. Dziury polatajcie, bo ostatnio tam jechałem i mało kół nie zostawiłem.

Zwróć się z tym do swojego radnego powiatowego p.Skorupskiego bo to drogi powiatowe są. Wójt i radna przynajmniej w gumowcach po blocie chodzili, a dyrektor Ziąber z pracownikami przyjechali w lakierkach, sam na własne oczy widziałem!!!
A gdzie byli reszta radnych ? Ich nasza wioska nie obchodzi ? Wstyd !
2021-05-21 14:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Egon Permalink7 +11 Egon
Łaża po tym błocie jak żaby. Tyle samo przyniesie lazenie żab. Dziury polatajcie, bo ostatnio tam jechałem i mało kół nie zostawiłem.
2021-05-16 15:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Misiaczki Permalink6 +15 Misiaczki
A zdjęcie to robiły prawa i rewa ręka czyli sekretarz i naczelnik
2021-05-16 12:13 Cytować Zgłoś administratorowi
T,M, Permalink5 +20 T,M,
Sukcess
Cytuję Nikoś:
Wójt z samego rana,wyspany,wpadł z wizytą.I na tym koniec.

A jaka to ważna osobistość gminy mu toważyszy, czyżby sama "" misiaczek ". Ta to potrafi się lansować
2021-05-15 16:16 Cytować Zgłoś administratorowi
No nie moge Permalink4 +29 No nie moge
Dobrze ze mu gmina kalosze kupiła i mógł w nich się pokazać za łopatę niech bierze i sprząta a nie wystrojony lata ktoś mu zdjęcia robi i cieszmy się będzie co na fb wrzucić i w gazecie o czym pisać
2021-05-14 19:12 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink3 +29 spajker.
Cytuję Inny:
Jakby nie przyjechał to źle, jak przyjechał to źle. To wytłumacz kiedy dobrze????

może przejechać przez zarzycę powoli nie zatrzymując się i nie urywając kół na dziurach. może też tak bez przejazdu PRowego przez zarzycę cisnąć na remont dróg i na remont melioracji. może też tak bez PR cisnąć na rolników niszczących rowy melioracyjne. no ale jak jest mały kataklizm polegający na tym że spadnie deszcz to jest okazja do PR np w postaci przyjazdu wójta albo w postaci wot w gumowcach niwelujących skutki deszczu i skutki bezradności urzędu w sprawach melioracji. władze swoją bezczynnością i swoją niekompetencją hodują problemy a jak problemy już wystąpia to chcą wypłynąć na fali pomocy poszkodowanym. vide wcześniej nieznany zdrojewski na fali powodziowej 1997. stał na moście młyńskim i swoim wzrokiem chciał odrę zatrzymać.
2021-05-14 16:05 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.