W środę, 19 kwietnia, rozpoczęły się w gminie Kondratowice prace związane z remontem dziewiętnastu odcinków dróg gminnych w dwunastu miejscowościach: w Stachowie, Kondratowicach, Żelowicach, Sadowicach, Zarzycy, Janowiczkach, Prusach, Księginicach Wielkich, Rakowicach, Karczynie, Białobrzeziu i w Błotnicy.
Jako pierwszy remontowany jest odcinek drogi gminnej w Błotnicy. Jak informuje wójt Tomasz Gracz, zostanie tam wykonana przebudowa 340 metrów drogi, która zakończy się położeniem masy bitumicznej. Do remontu, który obejmie łącznie ponad 4 kilometry dróg, wytypowano te odcinki, które są w najgorszym stanie technicznym.
Na ten temat pisaliśmy w 16 (1154) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink1 +6 spajker.
RE: Remontują drogi za prawie 2 mln zł
nowomowa wyborcza. w roku wyborczym wyremontujemy drogi aż w 17tu miejscowościach.
razem aż 340 metrów dróg. kwota to zaledwie 15 milionów zeta.
dbam o was. lista nr 12 pozycja nr 13.
praca urzędniczych pasożytów polega na tym aby swoje ambicje realizować za publiczne pieniądze właśnie na krótko przed wyborami w tym celu aby durnej wyborczej hołocie świeży zapach asfaltu kojarzył sie z dobrym panem.
jest to przejaw ignorowania zasad demokracji, w ramach której podobno każdy ma równe szanse zostać prezydentem.
te tzw równe szanse pooegają na tym że jakiś aktualny prezydent wyda publiczne a nie prywatne 100 milionów zeta na to aby przymilić sie wyborcom. może on mieś wygląd benny hilla i elokwencję bolka gdańskiego ale wyborcy zapamiętają go z tego że on wydał na ich dobro 100 milionów zea a jacyś inni kandydaci niczego nie wydali i nawet na pierwszych stronach gazet podczas rżnięcia wstęgi nie byli. niby równe szanse w demokracji ale mocno nierówne. teoria sobie a praktyka sobie.
2023-05-05 10:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.