Jako pierwszy remontowany jest odcinek drogi gminnej w Błotnicy. Fot. UG Kondratowice
W środę, 19 kwietnia, rozpoczęły się w gminie Kondratowice prace związane z remontem dziewiętnastu odcinków dróg gminnych w dwunastu miejscowościach: w Stachowie, Kondratowicach, Żelowicach, Sadowicach, Zarzycy, Janowiczkach, Prusach, Księginicach Wielkich, Rakowicach, Karczynie, Białobrzeziu i w Błotnicy.
Jako pierwszy remontowany jest odcinek drogi gminnej w Błotnicy. Jak informuje wójt Tomasz Gracz, zostanie tam wykonana przebudowa 340 metrów drogi, która zakończy się położeniem masy bitumicznej. Do remontu, który obejmie łącznie ponad 4 kilometry dróg, wytypowano te odcinki, które są w najgorszym stanie technicznym.
Na ten temat pisaliśmy w 16 (1154) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Remontują drogi za prawie 2 mln zł
nowomowa wyborcza. w roku wyborczym wyremontujemy drogi aż w 17tu miejscowościach .razem aż 340 metrów dróg. kwota to zaledwie 15 milionów zeta.dbam o was. lista nr 12 pozycja nr 13.praca urzędniczych pasożytów polega na tym aby swoje ambicje realizować za publiczne pieniądze właśnie na krótko przed wyborami w tym celu aby durnej wyborczej hołocie świeży zapach asfaltu kojarzył sie z dobrym panem.jest to przejaw ignorowania zasad demokracji, w ramach której podobno każdy ma równe szanse zostać prezydentem.te tzw równe szanse pooegają na tym że jakiś aktualny prezydent wyda publiczne a nie prywatne 100 milionów zeta na to aby przymilić sie wyborcom. może on mieś wygląd benny hilla i elokwencję bolka gdańskiego ale wyborcy zapamiętają go z tego że on wydał na ich dobro 100 milionów zea a jacyś inni kandydaci niczego nie wydali i nawet na pierwszych stronach gazet podczas rżnięcia wstęgi nie byli. niby równe szanse w demokracji ale mocno nierówne. teoria sobie a praktyka sobie.
0

Przeczytaj także