Kierownik robót rozmawia z wójtem Kondratowic Wojciechem Bochnakiem (w środku) oraz sołtys Wójcina (z lewej) na temat prac przy moście (fot. Dawid Butyński)Trwa budowa mostu w Wójcinie w gminie Kondratowice. Jest to zadanie powiatowe realizowane przez starostę strzelińskiego Marka Warcholińskiego. - Prace przebiegają bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że powiat realizuje to zadanie w tym roku. - Nawet się nie spodziewałem, że prace będą tak sprawnie przebiegać. Wójcin dzięki tej inwestycji wypięknieje. Powstanie ładny most - skomentował sprawę wójt Kondratowic Wojciech Bochnak.


Komentarze   

cudowny Permalink6 +14 cudowny
RE: Budują most w Wójcinie
Cytuję hmmm:
a później p.sołtys za cudze pieniądze zrobi otwarcie mostu , podobnie jak otwarcie świetlicy , świnię zje rodzina, wódeczkę wypiją wyborcy, a reszta o suchym pysku i głupim uśmieszku się rozejdzie - budowa tego mostu była tak potrzebna jak potrzebna budowa świetlicy za ponad 100 tyś . Pytanie brzmi : KOMU I ZA CO ??? dziwi to bardzo nie tylko mnie , ale też sporą część naszej gminy, takie inwestycje gdzie w Wójcinie jest 5 czy 6 dzieci w tym wnuki sołtysowej, a przez wieś przejeżdza autobus kierowany przez jej zięcia, czy powtórzyć pytanie ???

zapomiałeś dodać że w świetlicy pracuje córka pani sołtys a w gminie wiecznym stażystom jest jej syn :) taki mały Wójcin a tyle zależności i teraz proszę zadać pytanie ... ?
2015-11-02 17:05 Cytować Zgłoś administratorowi
hmmm Permalink5 +17 hmmm
RE: Budują most w Wójcinie
a później p.sołtys za cudze pieniądze zrobi otwarcie mostu , podobnie jak otwarcie świetlicy , świnię zje rodzina, wódeczkę wypiją wyborcy, a reszta o suchym pysku i głupim uśmieszku się rozejdzie - budowa tego mostu była tak potrzebna jak potrzebna budowa świetlicy za ponad 100 tyś . Pytanie brzmi : KOMU I ZA CO ??? dziwi to bardzo nie tylko mnie , ale też sporą część naszej gminy, takie inwestycje gdzie w Wójcinie jest 5 czy 6 dzieci w tym wnuki sołtysowej, a przez wieś przejeżdza autobus kierowany przez jej zięcia, czy powtórzyć pytanie ???
2015-10-28 22:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Tyfys Permalink4 +4 Tyfys
RE: Budują most w Wójcinie
Czas na zmiany w peło
2015-10-27 14:50 Cytować Zgłoś administratorowi
coś takiego Permalink3 +3 coś takiego
RE: Budują most w Wójcinie
Gmina w rozkwicie... :-)
2015-10-27 08:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Piękny Permalink2 +5 Piękny
Piękna Inteligencja.
Wójcin wypięknieje, będzie miał piękny most...
Nic dodać nic ująć, piękna inteligencja tryska z człowieka!
2015-10-27 08:26 Cytować Zgłoś administratorowi
rebel Permalink1 +18 rebel
RE: Budują most w Wójcinie
Pozowanie do zdjęć na tle inwestycji realizowanych przez inne samorządy. żenada
2015-10-23 21:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.